Gökhan Ünver

Gökhan Ünver tiyatro oyunları, stand-up gösterileri ve sosyal medya’da paylaştığı eğlenceli içerikler ile büyük dikkat çekmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Gökhan Ünver Kimdir?

Gökhan Ünver komedyen, stand-up sanatçısı, tiyatrocu. Sosyal medyada paylaştığı eğlenceli içerik, komik videolar ve ince göndermeler ile adından fazlasıyla söz ettirmiş bir isimdir. Sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlar dışında, Türkiye’nin dört bir yanında stand-up gösterileri ile başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

Gökhan Ünver Nereli?

Gökhan Ünver baba tarafından aslen Amasya, anne tarafından ise aslen Trabzon’ludur. Doğma büyüme ise İstanbul.

Gökhan Ünver Kaç Yaşında?

Gökhan Ünver 37 yaşındadır. Doğum tarihi 27 Şubat 1986, burcu ise balık’tır.
gokhan unver4 jpg
Ne İş yapıyor? sorusununda sorulduğu ünlü ismin ilk yaptığı işlerden birisi ise reklamcılık’tır. Daha sonra sosyal medya üzerinden videoları büyük ilgi görmüş, stand-up ve sosyal medya üzerine yoğunlaşmıştır. Günümüz itibariyle bir çok sahnede, salonda yer alan ünlü ismin gösterileri büyük ilgi görmektedir.

Gökhan Ünver Evlimi? Eşi Kim?

Gökhan Ünver boşandımı? evlimi? gibi sorular ile de araştırılmakta, ünlü isim evli ve bir çocuk babasıdır. Ancak özel hayatı ile ilgile herhangi bir paylaşımda bulunmamayı tercih etmektedir.

Başarılı ismin resmi instagram hesabı @gokhanunver ‘dir, günümüz itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 2,3Mn civarındadır. Youtube video kanalı ise @GokhanUnver1 ‘dir. Gösterileri ne kadar? süresi ne kadar? ne kadar sürüyor sorusunun cevabı biletinial gibi sitelerde 120 dk olarak görünmektedir.
gokhan unver3 jpg

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz