Gökben Duman

2

Gökben Duman hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? boyu, kilosu kaç? burcu nedir? doğum yeri gibi bir çok sorunun cevabı. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılının Mayıs ayında İstanbul’da dünyaya gelen Gökben Duman, sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. YouTuber, TikToker, Instagrammer ve Sosyal Medya Fenomeni kimlikleri ile tanınmakta ve çalışmalarını sürdürmektedir. Boyu 1.90 cm, kilosu 90, burcu ise boğa’dır.

Sosyal medya da video çekmeye 7 yaşında oyun videoları ile başlamıştır. Sosyal medyada gündemle alakalı eğlenceli içerikler üreten başarılı ismin paylaştığı mizah içerikli videoların çoğu Türkiye’nin en büyük İnstagram sayfalarında paylaşılmıştır.

YouTube’da daha önce 2 kanalı kapanan Gökben Duman, şuan 3. kanalı ile içerik üretmeye devam etmektedir. Daha önce Eskişehir Valisine özel hazırladığı video ile gündeme gelip Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak tarafından tebrik edilip İnstagram hesabından Gökben Duman’ı paylaşmıştır.

Eskişehir ile alakalı yaptığı projelerinden dolayı neredeyse tüm Eskişehir halkı tarafından tanınıp sevilmiştir. Kendisi Eskişehir’in en çok tanınan popüler genç sosyal medya fenomenidir.

2 Yorumlar

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz