Gizem Öztok Altınsaç

Garanti Yatırım Başekonomisti olarak tanınan Gizem Öztok Altınsaç İzmir Karşıyaka Atakent Lisesi ardından Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyetin ardından Bilkent Üniversitesi İktisat Bölümünde yüksek lisans eğitimine başlamış, aynı sene yine aynı üniversitede araştırma görevlisi olmuştur. Daha sonra Yüksek Lisansı Marmara Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünde tamamlamıştır.

2004 senesinde Garanti Yatırım Menkul Kıymet A.Ş’de ekonomist olarak iş hayatına atılan Gizem Altınsaç 2012 ve 2016 yılları arasında Başekonomistlik görevini üstlenmiştir.

2011 senesinden bu yana Bloomberg HT’de yorumcu olarak ekranlarda yer alan Gizem Öztok Altınsaç ayrıca İstanbul Bilgi Üniversitesi ve Özyeğin Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak, finans ve iktisat alanında dersler vermektedir.

1 Yorum

  1. İlk defa NTVde izledim 30.01.2019da. Çok beyendim, duruşuyla, hanımlığıyla, bilimi ve anlatma şekliyle bizi büyüledi. Azerbaycandanım, Baküde finans okudum,2010da yüksek lisans yaptım. Maalesef bu alanda o yıllarda krizden dolayı çalışamadım. Halen de ayrı alanda çalışıyorum.
    Bir gün mutlaka sizinle buluşacağım, hatta talebeniz bile ola bilirim, inşaallah

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz