Gizem Barlak

Gizem Barlak hayatı ile merak konusu olan ünlüler arasında yer almaktadır. Kaç yaşında? aslen nereli? eğitim ve modellik kariyeri, kısaca hayatı biyografisi.

1991 yılında aslen Ankara’da dünyaya gelen Gizem Barlak, Lise eğitimini Alanya’da tamamlamıştır. Ardından Üniversite eğitimi için İstanbul’a taşınmış ve Reklamcılık üzerine eğitim almıştır. Henüz 19 yaşında iken fotomodel olarak çalışmaya başlamış daha sonra, İstanbul Fashion Week’e katılmıştır. Kısa sürede bir çok defile’de boy göstermiş, Türkiye’de bir çok tasarımcı marka ile çalışmalar gerçekleştirmiştir.


Profesyonel olarak yaklaşık 7 yıldır modellik yapan Gizem Barlak, bir dönem uzun süre tacize uğradığı yönünde haberler ile gündeme gelmiştir. Ardından tacizci kişileri mahkemeye vermiş dava açmıştır.

Bir takım olumsuz olayların ardından Boks eğitimi almaya başlamıştır. Daha önce yoga ve plates gibi sporlar ile de uğraşmıştır. Ancak artık kendisinide koruması gerektiği için boks yapmaya başlamıştır. Çocukluk yıllarında ise ritmik jimnastik ve atletizmde Türkiye şampiyonluğu olan bir isimdir.

Standart ve klasik bir model olmadığını belirten güzel model, alternatif bir model olduğunu dile getirmiştir. Bir dönem saçlarını mavi olarak kullanmış o arada çalıştığı tasarımcıların Türkiye’de mavi saçlı model mi olur, saçlarını değiştir dediklerini ama bir sezon sonra, Chanel defilesinde pembe saçlı modeller, X defilesinde mavi saçlı modeller olduğunu ve bunun trende dönüştüğünü söylemiştir.

Gizem Barlak vücut ölçüleri, 86 – 59 – 89 cm’dir. Boyu ise 1.76 cm’dir. Rengarenk saçları ile dikkatleri üzerine çeken güzel model hakkında kısaca soru ve cevaplar.

Küçükken aldığı hatırladığı en önemli oyuncak, patenleri. Bugüne kadar aldığı en pahalı parça, DKNY deri palto ve haute couture elyaf ipek pardesü.

İlham perisi dünyanın ilk moda ikonu Luisa Marchesa Casati’dir. En sevdiği şehir ise Londra’dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz