KimNereli.net

Gizem Barlak

Gizem Barlak Kimdir?

Gizem Barlak
Gerçek adı: Gizem Barlak
Doğum Tarihi: 1991 (27 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.76
Meslek: Manken/Model
Doğum yeri: Ankara

Gizem Barlak Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Gizem Barlak hayatı ile merak konusu olan ünlüler arasında yer almaktadır. Kaç yaşında? aslen nereli? eğitim ve modellik kariyeri, kısaca hayatı biyografisi.

1991 yılında aslen Ankara’da dünyaya gelen Gizem Barlak, Lise eğitimini Alanya’da tamamlamıştır. Ardından Üniversite eğitimi için İstanbul’a taşınmış ve Reklamcılık üzerine eğitim almıştır. Henüz 19 yaşında iken fotomodel olarak çalışmaya başlamış daha sonra, İstanbul Fashion Week’e katılmıştır. Kısa sürede bir çok defile’de boy göstermiş, Türkiye’de bir çok tasarımcı marka ile çalışmalar gerçekleştirmiştir.


Profesyonel olarak yaklaşık 7 yıldır modellik yapan Gizem Barlak, bir dönem uzun süre tacize uğradığı yönünde haberler ile gündeme gelmiştir. Ardından tacizci kişileri mahkemeye vermiş dava açmıştır.

Bir takım olumsuz olayların ardından Boks eğitimi almaya başlamıştır. Daha önce yoga ve plates gibi sporlar ile de uğraşmıştır. Ancak artık kendisinide koruması gerektiği için boks yapmaya başlamıştır. Çocukluk yıllarında ise ritmik jimnastik ve atletizmde Türkiye şampiyonluğu olan bir isimdir.

Standart ve klasik bir model olmadığını belirten güzel model, alternatif bir model olduğunu dile getirmiştir. Bir dönem saçlarını mavi olarak kullanmış o arada çalıştığı tasarımcıların Türkiye’de mavi saçlı model mi olur, saçlarını değiştir dediklerini ama bir sezon sonra, Chanel defilesinde pembe saçlı modeller, X defilesinde mavi saçlı modeller olduğunu ve bunun trende dönüştüğünü söylemiştir.

Gizem Barlak vücut ölçüleri, 86 – 59 – 89 cm’dir. Boyu ise 1.76 cm’dir. Rengarenk saçları ile dikkatleri üzerine çeken güzel model hakkında kısaca soru ve cevaplar.

Küçükken aldığı hatırladığı en önemli oyuncak, patenleri. Bugüne kadar aldığı en pahalı parça, DKNY deri palto ve haute couture elyaf ipek pardesü.

İlham perisi dünyanın ilk moda ikonu Luisa Marchesa Casati’dir. En sevdiği şehir ise Londra’dır.

Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Gizem Barlak
Gerçek adı: Gizem Barlak
Doğum Tarihi: 1991 (27 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar
Boy: 1.76
Meslek: Manken/Model
Doğum yeri: Ankara
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

367.483 kez okundu

2.

Tarık Akan

287.377 kez okundu

3.

Mustafa Miraç Kaya

223.269 kez okundu

4.

Yusuf Aktaş

219.020 kez okundu

5.

Volkan Demirel

214.547 kez okundu

6.

Tarkan

213.074 kez okundu

7.

Emre Mor

189.564 kez okundu

8.

Ersay Üner

185.325 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

172.592 kez okundu

10.

İrem Derici

168.103 kez okundu