Gizem Bağdaçiçek

Gizem Bağdaçiçek özellikle sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı bir isimdir. Hakkında ise takipçileri tarafından bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca hayatı, sosyal medya hesapları, hayatı ve biyografi bilgileri.

Gizem Bağdaçiçek Kimdir?

Gizem Bağdaçiçek OnlyFans, İnstagram, twitter ve diğer sosyal medya platformlarında içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Sosyal medya fenomeni olarak tanınan güzel isim genellikle Bigo Live platformlarında yayınladığı dansları, resim ve videoları ile dikkat çekmiştir. OnlyFans modeli olan Bağdaçiçek, üyelik satın alan kullanıcılar ile fotoğraf ve videolarını paylaşmaktadır.
gizem bagdacicek5 jpg

Gizem Bağdaçiçek Nereli?

Gizem Bağdaçiçek İstanbul doğumludur. Aslen ise bir çok kaynakta Bulgaristan Göçmeni olduğu belirtilmektedir. Bazı kaynaklarda ise aslen Erzurum’lu olduğu yazmaktadır.

Gizem Bağdaçiçek Boyu, Kilosu

Gizem Bağdaçiçek 1.71 boyunda ve 52 kilodur.

Gizem Bağdaçiçek Kaç Yaşında?

Gizem Bağdaçiçek 28 yaşındadır. doğum tarihi 1998, burcu Terazi, doğum yeri İstanbul.
gizem bagdacicek3 jpg
OnlyFans içerik üreticisi, sosyal medya fenomeni Bağdaçiçek güzelliği ile dikkat çekmeye devam etmektedir. kimnereli.net Her geçen gün sosyal medya hesaplarında ciddi bir hayran kitlesine ulaşmaya ve artırmaya devam etmektedir. 2022 yılında ünlü futbolcu Bruma’nın da kendisine attığı mesajlar uzun süre gündem olmuştur. Attığı mesajları paylaşmış ve Bruma ifşa olmuş, konu uzun süre haber ve magazin gündeminde yer almıştır.

Yaşanan bir olay sonrasında ise olayı nedir? sorusu merak konusu olmuştur. Onlyfans modeli Bağdaçiçek’in kendisine uygunsuz fotoğraf göndermesi için ödeme yaptığını söyleyen bir kişinin ünlü fenomene 80 dolar ödeme yaptığı belirtilmiştir. Ancak bu kişi ödeme yaptıktan sonra fotoğraf alamadığı söylemiş ve dolandırıldığını ifade etmiştir. Ancak konu netlik kazanmamıştır.

Resmi twitter hesabı @avokadoyesilii1 resmi instagram hesabı ise @gizemmsavage ‘dir. Maalesef güzel ismin sevgilisi kim? sevgilisi varmı? sorularının cevaplarına ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz