Gamze Ekşi

Gamze Ekşi hakkında tüm sosyal medya takipçileri bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Peki kimdir? kaç yaşında? nereli? boyu, kilosu, sevgilisi kim? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

28 Eylül 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gamze Ekşi Terazi burcudur. Henüz 4 yaşında iken babasını yitirmiştir. Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkiler bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir. Kendisinden bir yaş küçük, Büşra Ekşi isminde bir kız kardeşi vardır. En iyi arkadaşının da yine kız kardeşi olduğunu belirtmiştir.

Yemeğe inanılmaz düşkün olduğunu hem yemeyi, hemde yapmayı sevmektedir. Plates yapmaktadır, ancak çok hırslı birisi olmadığını belirtmiştir. Boyu 1.65 cm, kilosu ise 54’tür. En sevdiği sanatçı Beyonce’dir. Müzik zevki ise o anki ruh haline bağlıdır. Tüm müzik tarzlarını ruh haline göre sevmekte ve dinlemektedir.

Youtube video kanalında genellikle makyaj, kıyafet, cilt bakımı, güzellik, lifestyle ve moda ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır. Ayrıca farklı konseptlerde oluşan vlogları da takipçileri ile paylaşmaktadır.

Son olarak baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine maalesef henüz ulaşılamamıştır, araştırılmaktadır. 2016 yılında çekmiş olduğu bir video da sevgilisinin olup olmadığı sorusuna yok diye cevap vermiştir. Ancak günümüzde sevgilisi var mı? yok bu? bilinememektedir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz