Galina Dub

Galina Dub Rusya asıllı, dünya çapında model olarak kariyerini sürdürmektedir. Hayranları genellikle hakkında aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? burcu nedir? gibi bir çok sorunun cevabını arıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Temmuz ayında Rusya’nın Saint Petersburg şehri’nde dünyaya gelmiştir. Boyu 1.73 cm, kilosu 56, burcu ise yengeç’tir.

Kısa bir süre önce, dünyanın önde gelen ajanslarından, Mavrin Models Management ile profesyonel sözleşme imzalamıştır. Kısa süre içinde sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlar ve yaptığı anlaşmanın ardından ciddi bir hayran kitlesine hitap etmeye başlamıştır.

Mavrin Ajansı ile anlaşmadan önce 2014 yılının Ağustos ayında ajansa model olarak bir kaç resim göndermiş, akabinde ise sözleşme imzalanmıştır. Ayrıca Marvin Studios Live YouTube kanalında da yer almıştır.

Günümüzde yaşantısını Rusya’nın Saint Petersburg şehri’nde sürdüren Galina Dub, yine kendisi gibi ünlü Rus model Viki Odintcova ile yakın arkadaş olarak bilinmektedir. İnstagram hesabında da güzel isim Odintcova ile birlikte resimlerini paylaşmıştır.

Sosyal medya hesaplarında sık sık paylaşımlar yapan güzel ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 1,3milyon civarındadır. En fazla merak edilen sorulardan birisi ise sevgilisi var mı? varsa kim? ancak henüz hiç bir medya ve magazin gündeminde bu konu ile ilgili bir açıklama yapılmamıştır.

14 Şubat 2016 tarihinde Youtube’a katılmıştır. Daha sonra Youtube kanalını da aktif hale getiren güzel ismin 12,1 B civarında abonesi bulunuyor.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz