Furkan Bayraktar

Furkan Bayraktar sosyal medya dünyasının sevilen ve sıkı bir şekilde takip edilen isimlerindendir. Peki aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? sevgilisi kim? kısaca hakkında merak edilenler, biyografisi.

1999 yılının Kasım ayında İstanbul Silivri’de dünyaya gelen Furkan Bayraktar’ın burcu Akrep’tir. 2014 yılında Saffet Çebi Lisesi’nden mezun olan ünlü isim aslen Trabzon Akçaabat’lıdır ve yaşantısını Trabzon’da sürdürmektedir. Takipçilerinin de bildiği üzere koyu bir Trabzonspor taraftarıdır. Baba İsmi Ali Bayraktar Anne İsmi ise Emine Bayraktar’dır.

Birbirinden eğlenceli ve komik videoları takipçileri ile buluşturmaya devam eden Furkan Bayraktar’ın günümüzde Youtube kanalında abone sayısı 4700 civarındadır. İnstagram’daki takipçi sayısı ise 395 Bin’dir.

Evli ve Toprak Bayraktar isminde bir oğlu var. Ayrıca Ebru Bayraktar ve Kemal Bayraktar isimlerinde iki kardeşi vardır. Bir Yabancı Gibi ve Düşüyorum Tut Elimden isimli iki kitabın altına imzasını atmıştır.

2018 yılında Çağla Öztürk ile evlenmiştir. Son olarak Parti siyaset, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) olduğunu da belirtebiliriz.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz