Filiz Cercis

0

Filiz Cercis hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? burcu nedir? evli mi? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1990 yılında dünyaya gelmiş, aslen İzmir doğumludur. Boyu 1.68 cm, kilosu 52’dir, ancak doğum tarihi gün ve ay olarak bilinemediği için burç bilgisine ulaşılamamıştır.

Filiz Cercis iş hayatı;

Babası tarafından kendisi için kurulmuş olan labaratuvar’da saç bakım setlerini yurt dışına ihraç eden güzel isim girişimci kimliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Başarılı bir iş hayatına sahip olan Cercis, sadece 3 sene gibi kısa bir zaman diliminde yurt dışında başarılı bir konuma yükselmeyi başarmıştır. Henüz üniversite döneminde iken saç bakım ürünlerini ihraç etmeye başlamış, ilk olarak ise ürünleri kendisinin denediği belirtilmiştir. Daha sonra ise arkadaş çevresine de ürünleri tavsiye etmiş ardından seri üretime geçmesi için başarılı çalışmalarını sürdürmüştür.

Le Melange markası ile ilk üretimi 1000 adet olarak sınırlandırmış olsa da kısa süre içinde sadece yurt içinden binlerce sipariş almış, daha sonra başarılı iş kariyerini yurt dışına taşımayı başarmıştır.

Oyunculuk kariyeri;

Başarılı iş hayatını yanı sıra oyuncu kimliği ile de dikkatleri üzerine çeken güzel isim ilk sinema oyunculuk deneyimini Habis isimli bir korku filmi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra bir çok ünlü isminde rol aldığı fantastik film Avcı’nın oyuncu kadrosunda yer almıştır. Avcı isimli film de ise bir arkeoloji öğrencisine hayat vermiştir.

Evli mi?

İş Kadını, Girişimci, Model ve oyuncu kimlikleri ile dikkatleri üzerine çeken Filiz Cercis Tarık Cercis ile evlidir. Bu evliliğinden Hayal Lorena isminde bir kızı vardır. Başarılı isim günümüz itibariyle resmi sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı günümüz itibariyle 569bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz