Fatmanur Öztekin

0

Fatmanur Öztekin Blogger olarak tanınan başarılı isimlerdendir. Sosyal medya hesaplarında ciddi bir hayran kitlesine sahiptir. Hal böyle olunca takipçileri tarafından da bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kaç yaşında? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? vb. soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Fatmanur Öztekin Kimdir? Nereli?

2000 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen başarılı isim İstanbul’un Bakırköy İlçesi’nde doğmuştur. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. İstinye Üniversitesi Gastronomi Bölümü’nde eğitim görmektedir. İstanbul’da dünyaya gelmiş olsa da baba tarafından aslen Kastamonu’lu olduğu belirtilmektedir. 3 kardeş olan ünlü ismin kendisinden büyük iki ablası vardır. Babası İşletme sahibi, annesi ise ev hanımıdır.

Evli mi? eşi kim?

Sorunun cevabı Fatmanur Öztekin evet evlidir. Eşinin ismi ise Volkan Sapmaz’dır. 2019 yılının Nisan ayında nişanlanmış, 13 Eylül 2020 tarihinde ise evlenmiştir. Eşinin son dönemlerde sık sık taksici olarak çalıştığı yönünde haberler bir çok kaynakta yer almıştır. Ancak mesleğinin taksicilik olmadığı açıklanmıştır. Babasının (kayınpederi) rahatsızlanması sebebi ile bir süre onun yerine çalıştığı belirtilmektedir. Asıl mesleğinin ise Depo amirliği olduğu belirtiliyor.

Fatmanur Öztekin Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Güzel ismin boyu 1.68 cm, kilosu ise 50’dir. saç rengi kahverengi, burcu ise yengeç’tir.

Fatmanur Öztekin oyunculuk dünyasında da yer almıştır.. Geçmiş dönemde Kafalar Karışık isimli sinema filminde rol almıştır. Resmi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Günümüz itibariyle instagram hesabındaki takipçi sayısı 358bin civarındadır.

2015 yılının Şubat ayında ise Youtube dünyasına giriş yapmıştır. Youtube video kanalında ise abone sayısı günümüz itibariyle 415 bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz