Fatih Özkan

Fatih Özkan 2019 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Her Yerde Sen isimli yaz dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Hakkında ise kaç yaşında? aslen nereli? hangi sinema ve dizilerde rol aldı gibi sorular merak konusudur. Kısaca biyografi ve hayatı.

1982 yılının Aralık ayında aslen Eskişehir’de dünyaya gelen Fatih Özkan Yay burcudur. Boyu ve kilosu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Hacettepe Üniversitesi’nde Sosyoloji okumuş, ayrıca Psikoloji yandalı üzerine eğitim almıştır. Mezuniyetin ardından 2.5 yıl ilaç sektörü’nde kurumsal bir şirket’te çalışmıştır. Kısa süre sonra istifa etmiş ve bu sektöre elveda demiştir.

Ardından Zeliha Berksoy, Vahide Gördüm, Altan Gördüm, Uğur Demirpehlivan ve Işın Feyman gibi isimlerden diksiyon ve oyunculuk eğitimleri aldı. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise Arka Sokaklar dizisi ile gerçekleştirmiştir.


Bir dönem Fotoğrafçı ve Psikolog skeçlerindeki tiplemeleri ile ilk önce nette, daha sonra OLDU TEŞEKKÜRLER adı altında hem internet’te hem de Kanal D ekranlarında Beyaz Show programında yer aldı. Televizyon dünyasının yanı sıra BuluTiyatro bünyesinde TETİKÇİ oyununda Fatih Akhasanoğlu karakteri ile sahne alan başarılı isim İkincikat Tiyatro’da oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Fatih Özkan rol aldığı sinema ve diziler;

Arka Sokaklar, Başrolde Aşk, Seni Bana Yazmışlar ve Her Yerde Sen. Rol aldığı sinema filmleri ise Deliha (Falcı), 91.1 (İmam), Görümce (Fazıl) ve Deliha 2 (Falcı). 2015 yılında Deli İşi isimli televizyon programında yer almıştır. En son Her Yerde Sen adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz