KimNereli.net

Fatih Bulut

Fatih Bulut Kimdir?

Fatih Bulut
Gerçek adı: Fatih Bulut
Doğum Tarihi: 1984 (36 yaşında)
Medeni Hali: Evli
Meslek: Şarkıcı
Doğum yeri: Kayseri Yeşilhisar

Fatih Bulut Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Fatih Bulut hakkında merak edilen soruların cevapları. Aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? kimdir? albüm çalışmaları, müzik kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Kayseri şehrimizde dünyaya gelen Bulut, 10 kardeştir, 5 kız 5 erkek, ailenin ise en küçük üyesidir. Aslen Kayseri Yeşilhisar, Doğanlı Köyü nüfusuna kayıtlıdır. Evli olup bir kız bir de erkek çocuğu vardır. Bulut, 2019 yılı itibariyle 35 yaşında olan şarkıcı memleketinde düğün ve özel organizasyonlarda şarkı söyleyerek geçimini sağlamaktadır.

Geçmiş hayatında Babasını kanserden ve Ağabeyini ise kalp krizinden kaybetmiştir.

Babasını kaybetmesiyle çocukluk hayali olan müzik yapmaya ve şarkı söylemeye daha çok yoğunlaşarak önce köydeki düğünlerde şarkı söyleyerek kendisini geliştirmiş ve çevresinde büyük beğeni almıştır. Bu nedenle de sosyal medya hesaplarında adına fan sayfaları kurulmuş ve şuanda çeşitli organizasyonlarda sahne alıp hayatını devam ettirmektedir.


Geçtiğimiz günlerde sözlerini yazdığı ve seslendirdiği ‘çok sevdim yalan oldu’ parçasını İrem Sak’ın sosyal medya videosunda kullanması ile daha da ünlenmiştir. Fatih Bulut’un söylediği şarkı, Youtube platformunda 35 Milyon’un üzerinde izlenmiş ve dünya sıralamasında en çok izlenen trend sıralamasında ilk 12 içinde yer bulmuş. Kısa süre içinde tüm televizyon dünyasının da dikkatini üzerine çekmeyi başaran ünlü isim bir çok televizyon programın canlı yayın konuğu olarak programlara katılmıştır. En son Müge ve Gülşen ile 2.Sayfa adlı programın canlı yayın konuğu olmuş ve yine Çok Sevdim Yalan oldu şarkısını seslendirmiştir.

Kendisine ilham veren şeyin düğünlerde karşılaştığı kişiler olduğunu söyleyen Bulut, müzik hayatını profesyonel olarak devam ettirmektedir.

Fatih Bulut Çok Sevdim Yalan Oldu çalıntı mı?

Videonun inanılmaz bir şekilde hızla rekorlar kırmasının ardından şarkının da çalıştı olduğu hakkında haberler hızla yayılmaya başladı. Aşık Hüseyin Akan bu eseri 1987 yılında cezaevinde iken yazdığını eserin gerçek isminin ise Zalim Geceler olduğunu belirtmiştir. Hatta 2010 yılında yayınlanan Pusula Film tarafından yapımcılığı üstlenen ve TRT ile Kültür Bakanlığının desteği ile yayınlanan ‘Cono Ahmet ve Çocukları’ isimli belgeselde bu eserin yer aldığı belirtilmiştir. Eseri izinsiz alıp kullandığı gerekçesi ise Fatih Bulut hakkında dava açacağını dile getirmiştir.

Ünlü isim sosyal medya hesaplarını da aktif bir şekilde kullanmaktadır. 2019 yılı itibariyle resmi instagram hesabında takipçi sayısı 97,7k civarındadır. Ancak sürekli hayran ve takipçi sayısı artmaktadır.


Etiketler:

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Fatih Bulut
Gerçek adı: Fatih Bulut
Doğum Tarihi: 1984 (36 yaşında)
Medeni Hali: Evli
Meslek: Şarkıcı
Doğum yeri: Kayseri Yeşilhisar
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

456.799 kez okundu

2.

Beren Saat

408.636 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

362.581 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

324.147 kez okundu

5.

Tarık Akan

303.180 kez okundu

6.

Tarkan

246.956 kez okundu

7.

Volkan Demirel

232.529 kez okundu

8.

Emre Mor

208.050 kez okundu

9.

Ersay Üner

204.522 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

201.632 kez okundu