Faruk Kerim

Faruk Kerim oyunculuk dünyasının yeni yüzlerindendir. Hakkında merak edilen tüm sorulara detayları ile cevaplar! Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Faruk Kerim Kimdir?

Faruk Kerim yardımcı oyuncu, aktör olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 3 kardeş olan genç oyuncunun İrem isminde bir ablası ve Berke isminde bir de abisi vardır. Ailenin en küçük çocuğudur. Lisede bilişim bölümünden mezun olmuştur, üniversite içinde Üsküdar üniversitesinde sosyal güvenlik okumaktadır.

İlk olarak 2023 yılında oyunculuk sektörüne adım atan genç oyuncu, setlerde bazı diyaloglu sahnelere gitmektedir. Ayrıca Kültür Merkezleri’nde oyunculuk eğitimi alarak, sektörde daha iyi bir konuma gelmek için aralıksız olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Faruk Kerim Nereli?

Faruk Kerim aslen Giresun’ludur. Memleketi Giresun, doğma büyüme ise İstanbul Üsküdar.
faruk kerim2 jpg

Faruk Kerim Boyu, Kilosu

Faruk Kerim 1.72 boyunda ve 60 kilodur. Saç rengi siyah, göz rengi kahverengi’dir.

Hobileri:

Yakışıklı ismin en büyük hobileri, seyahat etmek, müzik dinlemek ve yüzmektir. Gelecek dönemlerde oyunculuk dünyasında adından sıkça söz ettirmesi beklenmekte, oyunculuk kariyer basamaklarını hızla tırmanmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Faruk Kerim Kaç yaşında?

Faruk Kerim 17 yaşındadır. Doğum tarihi 23 Kasım 2005, burcu ise yay’dır.

Resmi instagram hesabı @farukkerim_ ‘dir. İnstagram hesabında henüz yeni yeni tanınmakta, günümüz itibariyle 2200 civarında takipçisi bulunmaktadır. Setlere başladıktan ve oyunculuk sektörüne giriş yaptıktan sonar 1300’den fazla takipçi daha kendisini takip etmeye başlamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz