Ezgi Hocaoğlu

0

Ezgi Hocaoğlu 2020 yılında Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmacıları arasına sonradan dahil olan isimlerdendir. Hakkında ise kaç yaşında? evli mi? ne iş yapıyor? mesleği, kariyeri gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Temmuz ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Geçmiş yıllarda profesyonel olarak 5 – 16 yaş aralığında iken artistik Cimnastik sporu ile uğraşmıştır. İlerleyen yıllarda ise Türkiye Cimnastik Federasyonu’ndan Pilates eğitmenlik belgesi alarak kariyerini devam ettirmeye karar vermiştir. Pilates eğitmenliği belgesinin yanı sıra 2018 senesinde Medical Exercise Fitness Trainer belgesi almıştır.

Ezgi Hocaoğlu 2017 senesinde, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden başarı ile mezun olmuştur. Milli Cimnastik’çi günümüzde Cimnastik ve Pilates antrenörlüğü yapmaktadır.

Ekran severler tarafından ise 2020 yılında Acun Ilıcalı tarafından hazırlanıp sunulan Survivor 2020 yarışması ile tanınmıştır. Yarışmaya daha sonradan dahil olmuş ve ünlüler takımında yarışmıştır. Son olarak bazı kaynaklarda da belirtildiği üzere evli ve bu evliliğinden bir oğlu vardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz