Ezgi Gizem Akdoğan

Ezgi Gizem Akdoğan hakkında kısaca bilgiler.

Youtube, instagram ve musically gibi sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı videolar ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran Ezgi Gizem Akdoğan 1989 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen Kayseri’lidir.

5 Ocak 2014 tarihinde futbolcu Yalçın Akdoğan ile evlenmiştir.

31 Yorumlar

  1. Ezgi abla seni cokk seviyorum resmen sana hayranım lütfen bana telefon numaranı verirmisin hatta benim de tik tokum var ve instagramım var oralardansa sana mesaj attım tik tok adım @yarenadacan yaz bi anlatma olan üstümüzde pijama olan hatta kırmızı renkte beni takip edermisin seninle 2 tane düetim var ınstagram adım yarenadacan_88 yaz çıkar saçımın yanında sarı renk var bir yere bakıyorum beni takip et lütfen ben seni her yerden takip ediyorum inşallah benim bu minik isteklerimi kırmazsın ezgi ablacım öpüyorum????????

  2. Asya Burcum (Asyalak) boş yapma, sevmiyosan hayatını niye araştırıyorsun??? Kudurmaya Devam Sizi Gülerek İzliyoruz?@Teamezgizem zirvede??NOKTA!!?Prim yapa yapa g*tünüz kalktı, şiştiniz. Ama biz indirmesinide biliriz . ZİRVE TEK KİŞİLİKTİR VE SAHİBİ #TEAMEZGİZEM UNUTMAYIN!!!!?????

    • Kimse kimseyi sevmek zorunda değil ki boş yapsınlar seviyosanız sıkıntı yok kimse kimseyi sevmek zorunda değil millet ister sever ister sevmez size kalmamış avukatlık yapmak???

  3. Arkadaşlar ben ezgizem kimler benim hakkımda birşeyler öğrenmek istiyor sorularınızı bekliyorum hepinizin yorumlarını okudum çok beğendim ama siz benim unutmamak için yine yazın.

  4. Merhaba Ezgi hanım ben toprak sargın hep 1200,1300 tl telefon parası geliyor bakın efe yani abim sizi seviyor ama bulaşarsanız olmaz yani??yeter sizden küçücük çocuklardan para istiyorsunuz o parayı verceyimize tatile giderdik Ezgi hanım babam da abime kızdığı için tatile götürmüyor

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz