Eva Murati

Eva Murati Şampiyonlar Ligi spikeri olarak tanınmaktadır. Sunucu, spiker, oyuncu, model, şovmen ve televizyoncu olarak kariyerini sürdürmektedir. Güzel isim ülkemizde de bir hayli merak konusu olmuştur. Genellikle hakkında aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? evli mi? gibi bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Eva Murati Kimdir? Nereli?

1995 yılının Mayıs ayında dünyaya gelen güzel isim aslen Arnavutluk asıllıdır. Arnavutluk Elbasan’da doğmuş, Elbasan Orta Arnavutluk’ta Elbasan ili’nin merkezidir. 2021 yılında Antalya’ya tatile gelmiş ve Antalyaspor forması giymiştir. Daha sonra resmi instagram hesabından şu açıklamayı yapmıştır. “Gelmiş geçmiş en güzel sürprizlerden biri! Antalya futbol kulübü delegeleri özel bir hediye ile beni ziyarete geldiler. Antalya şehrinin uğurlu numarası olan 7 numaralı, üzerinde adım yazan resmi formaları için kendilerine çok teşekkür ederim.”

2012 yılının Mayıs ayında her sene düzenlenen Netët e Klipit Shqiptar yarışmasında en iyi videoyu kazanan Aurela Gace’in müzik videosu TRANZIT’da yer almıştır. Arnavutluk’da her pazar akşamı yayınlanan Tring Sport News HD’de Spor Haftası adlı programı hazırlayıp sunmuştur. Yine ülkesinde yayınlanmış olan Ti mund të më bastır Xhon isimli film de rol almıştır. Günümüzde hala oyunculuk çalışmalarını sürdürdüğü belirtilmektedir. Eva Murati 2016 yılında Finding Miss Universe Arnavutluk Güzellik yarışmasını kazanmıştır.

Net kazanıcının 1 Milyon $ civarında olduğu açıklanmıştır. Arnavutluk’da günümüze kadar bir çok televizyon programını hazırlayıp sunan güzel isim Şampiyonlar Ligi spikeri olarak adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır.

Eva Murati Boyu, Kilosu, Kaç Yaşında?

Güzel ismin boyu 1.70 cm, kilosu 55, burcu ise ikizler’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı ise 26’dır. Resmi instagram hesabı @evamurati ‘nin günümüz itibariyle takipçi sayısı 909bin civarındadır. Günümüz itibariyle herhangi bir ilişkisinin bulunmadığını, sevgilisi olmadığını dile getirmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz