Esin Benim

Esin Benim Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif isimli dizi ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel oyuncu hakkında ekran severlerin merak ettiği sorulara cevaplar. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Esin Benim Kimdir?

Esin Benim oyuncu ve sosyal medya dünyasında dijital medya içerik üreticisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden mezun olan güzel oyuncu, ilk dizi oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Elif adlı dizi de rol almıştır.

Elif isimli dizi de İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Ece Baliç, Hasan Ballıktaş, Derya Şen, Murat Prosçiler, Nevzat Can, Yıldız Asyalı, Özge Yıldırım, Berna Keskin, Melisa Döngel ve Parla Şenol gibi isimler de rol almıştır.

Esin Benim Boyu, Kaç Yaşında?

Esin Benim 31 yaşında ve 1.74 boyundadır. Doğum tarihi 12 Temmuz 1991, burcu ise yengeç’tir.

Hakkında pek fazla bilgiye ulaşamadığımız başarılı oyuncu resmi instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi olan @esinbenim_ ‘in günümüz itibariyle 183bin civarında takipçisi bulunuyor. İnstagram hesabında genellikle yiyecek, otel, gezi ve yaşam tarzı ile ilgili paylaşımlarını takipçileri için yapmaktadır.

AG Menajerlik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

İstanbul doğumludur ancak baba tarafından aslen nereli bilgisine ulaşılamamıştır.

Oynadığı Diziler:

Muhteşem Yüzyıl (2012)
Elif (İpek Emiroğlu) (2014)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz