Erman Ademoğlu

0

Erman Ademoğlu hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? aslen nereli? ne iş yapıyor? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1981 yılında dünyaya gelen ünlü iş adamı Erman Ademoğlu aslen Bursa’lıdır. Demlik Markası’nın sahibidir. Demlik Yönetim Kurulu Başkanı olarak iş hayatını sürdürmekte, 2,5 yıl gibi kısa bir sürede 50 şube açmış, yurt dışından da istekler almaktadır. Bursa’da tanınan ve bilinen mekanlardan olan Özgen Çay Bahçesi’ninde sahibidir. Günümüzde Özgen ismini de markalaştıran ünlü isim, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Öğrenci olduğu dönemlerde genellikle araştırmacı gibi gezdiğini, bir mekana gidince masadaki sandalyeleri, tabakları, bardakları incelediğini belirtmiştir. O dönemden kafasında böyle bir projeyi çizmiş en son Demlik Markası ile Alışveriş Merkezlerinde de hizmet vermeye başlamıştır.


Demlik Markası;

Hayatı çay ocağında geçen birisi için Demlik ismini bulmanın zor olmadığını belirtmiştir. Marka yaratalım diye kafa yorduğu dönemde, bir gün bir porselen demliği’ni masaya koymuş ve bunun içine çalışanları koy, dükkan haline getir demiştir tasarımcı arkadaşına. Çıkış noktasının da bu olduğunu dile getirmiştir.

Son dönemlerde sıkça güzel isim Açalya Samyeli Danoğlu ile yaptığı evlilik sonrası medyanın gündeminde yer almıştır.

Sosyete ve cemiyet hayatının önemli isimlerinden birisi olan Ademoğlu, geçmiş yıllarda Bursaspor takımı alt yapı kategorilerinde futbol oynamıştır.

2016 yılında Paris’te Shangri La Hotel’de düzenlenen düğünün ardından, Miss Turkey 2012 1. si seçilen Açalya Samyeli Danoğlu evlenmiştir. Düğüne Ulusoylar, Bensu Soral, Hakan Baş, Arda Turan gibi birbirinden ünlü isimlerde katılmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz