KimNereli.net

Erkan Kolçak Köstendil

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir?

Erkan Kolçak Köstendil
Gerçek adı: Erkan Kolçak Köstendil
Doğum Tarihi: 16/01/1983 (35 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Cansu Tosun ile)
Boy: 1.80
Kilo: 75
Burç: Oğlak
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Devlet Konservatuarı Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro
Doğum yeri: Bursa

Erkan Kolçak Köstendil Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

2018 yılında Cansu Tosun ile evlenen Çukur Dizisinin Vartolu’su Erkan Kolçak Köstendil hakkında merak edilenler. Kimdir? Kaç Yaşında? aslen nereli? ve daha bir çok bilgisi sizlerle.

16 Ocak 1983 doğumlu oyuncu Erkan Kolçak Köstendil Bursa Atatürk Lisesi ve ardından Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirmiştir. Oğlak burcudur.

Oyunculuk serüveni;

İlk olarak Facebook dizisi olan Mukadderat’ı yazıp yöneten oyuncu 2009 yılında “M.A.T” dizisinde, 2012 “Babalar ve Evlatları” dizisinde, 2008 yılındada Güz Sancısı filminde rol almıştır.


Özellikle Ulan İstanbul dizisinde Karlos karakteri ile iyi bir çıkış yakalayan Erkan Kolçak Köstendil Şebnem Bozoklu ile birlikte seslendirmiş olduğu Yanarım şarkısı ile Youtube video izleme sitesinde 50 milyon’un üzerinde tıklama başarısına ulaşmıştır. Ardından sayılı müzik yapımcısındanda albüm teklifleri alan Erkan Kolçak Köstendil bir gün müzikal bir yapımdada yer almak istediğini belirtmiştir.

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Familya dizisi’nde Toprak karakterini canlandırmış, ardından internet dizisi olan Görünen Adam’da Kurtuluş karakterine can vermiştir.

Günümüzde ise Çukur dizisinde Vartolu karakteri ile oyunculuk serüvenini sürdürmektedir.

Oyunculuk dışında sporcu kimliği ile de tanınmaktadır. Bir dönem Bursaspor’da kalecilik yaptığını açıklamıştır. Hatta Galatasaray takımına profesyonel olarak imza atmak üzere iken Faruk Süren Yönetiminin istafası sonucu transferin gerçekleşmediğini aktarmıştır. Ardından sinirlenmiş ve konservatuvar sınavına girmeye karar vermiştir. O ana kadar hiç bir zaman oyunculuğun aklında yer almadığını belirten başarılı oyuncu ekran severler tarafından iyiki spor hayatını sürdürmemiş gibi yorumlar ile karşılanmaktadır.

Erkan Kolçak Köstendil Bursa doğumlu ve aslen Bursa’lıdır.

Erkan Kolçak Köstendil evlendi mi?

2017 yılında uzun süredir birlikte olduğu güzel oyuncu Cansu Tosun ile nişanlanmış, 2018 yılında ise Antalya’da nikah masasına oturmuştur. Evlilik için bir oteli komple iki gün kapatmış, ailesi ve arkadaşlarını konuk etmiştir. Davetliler arasında ise, Leyla Lydia Tuğutlu, Şebnem Bozoklu, Gökçe Bahadır, Ceyda Düvenci ve İrem Şakrak gibi bir çok ünlü isim yer almıştır.

Evliliğin ardından resmi instagram hesabı üzerinden teşekkürler kalbi bizimle beraber atan ailemize dostlarımıza diye açıklama yapmıştır. Takipçilerinden ve hayranlarından ise bol bol mutluluklar mesajları atılmıştır.

Etiketler: ,

Rol Aldığı Diziler

Rol Aldığı Filmler

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Erkan Kolçak Köstendil
Gerçek adı: Erkan Kolçak Köstendil
Doğum Tarihi: 16/01/1983 (35 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Evli (Cansu Tosun ile)
Boy: 1.80
Kilo: 75
Burç: Oğlak
Meslek: Oyuncu
Mezuniyet: Devlet Konservatuarı Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro
Doğum yeri: Bursa
Popüler Kişiler Tümü
1.

Beren Saat

364.641 kez okundu

2.

Tarık Akan

285.893 kez okundu

3.

Mustafa Miraç Kaya

222.606 kez okundu

4.

Volkan Demirel

213.187 kez okundu

5.

Tarkan

210.733 kez okundu

6.

Yusuf Aktaş

201.304 kez okundu

7.

Emre Mor

188.584 kez okundu

8.

Ersay Üner

184.582 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

171.127 kez okundu

10.

İrem Derici

166.406 kez okundu