Erdem Cırık

Erdem Cırık web dünyasında kurmuş olduğu kişisel blog ile tanınmıştır. Daha sonra yine web dünyasında girişimci kimliği ile çalışmalarını sürdürmüştür. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Erdem Cırık Kimdir?

Erdem Cırık girişimci olarak başarılı çalışmaların altına imzasını atmıştır.

İlk olarak kurduğu kişisel blog’u ile tanınmıştır. 2015 yılında internet teknolojileri alanında birçok ödülün sahibi olan başarılı girişimci, Kırıkkale Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Çocukluk yıllarından bu yana bir çok kez proje geliştirmiş, bazıları hiç başlamadan bitmiştir. Çevresinden ve ailesinden psikolojik destek te aldığını belirten Cırık, tek kişi olarak bir proje geliştirmenin zorluğuna değinmiştir.

Günümüz itibariyle 2019 senesinde kurmuş olduğu platform Kolaykolay.com web sitesini yönetmektedir. Kolaykolay.com aylık 250 bin kullanıcı sayısına ulaşmıştır.

Yeni bir proje aşamasında, projenin pazarlaması, editörlüğü ve bütçe planlaması gibi zorlu aşamaların bulunduğunu, ancak her ne kadar yorulsa da platformun 250 bin aktif kullanıcıya ulaşmayı başardığını belirtmiştir.

Her geçen gün internet dünyasında kaliteli içerik üreten web sitelerin azaldığını ifade etmiştir. Bir çok sitenin kendini tekrarladığını ve kalitesiz, kopya içeriklerden oluştuğunu belirtmiştir. Platformda bir çok kategori bulunmaktadır.

Erdem Cırık Nereli?

Erdem Cırık aslen Sivas Şarkışla’lıdır. 1998 yılının Aralık ayında Ankara, Yenimahalle’de dünyaya gelmiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz