Enes Özdemir

Enes Özdemir 2024 yılında Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Rüzgarlı Tepe isimli dizinin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Hayranları tarafından merak edilenler, oynadığı diziler. Biyografi ve kısaca hayatı.

Enes Özdemir Kimdir?

Enes Özdemir model, tiyatrocu, sinema, film ve dizi oyuncusu. Konservatuvar Tiyatro Bölümü mezunu, oyunculuk ve tiyatro eğitimleri almıştır.

İlk dizi oyunculuk deneyimi rol aldığı Kırmızı Oda isimli dizi olmuştur. İkinci rol aldığı dizi ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Rüzgarlı Tepe’dir. Rüzgarlı Tepe Oyuncuları Gökberk Yıldırım (Halil Fırat), Cem Arda, Zeynep Serpil Bozkurt, Ezgi Dalgıç, İlayda Sumak, Selma Kutluğ, Dilek Aba, Sena Pehlivan, Adem Bal, Hilal Kuvvet, Sude Oduncu, Furkan Bozkurt, Serdar Yusuf Şen, Tarık Tiryakioğlu, Gülşah Susam, Ecem Yüceşakar, Arda Şanlı, Eda Demirel ve Zeynep Dreyfi Zuhri gibi isimlerden oluşmuştur.

Resmi instagram hesabı @eneozdemir’dir. Rüzgar Oyunculuk Medya Ofisi bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzun boyu, düzgün fiziği ve yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim hakkında kaç yaşında? boyu, kilosu, sevgilisi kim? doğum tarihi, aslen nereli? gibi soruların cevaplarına henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz