Emre Işık

Emre Işık hakkında merak edilenler. Kısaca çalışmaları, kariyeri, biyografi ve hayatı.

Emre Işık Kimdir?

Emre Işık iş insanı, girişimci. Ankara’nın köklü ticaret geleneğinden esinlenmiş bir isimdir. Eurofer Kesici Takımlar’ın sahibi olarak sanayi sektörüne önemli katkılar sunmaktadır. Ankara’nın endüstriyel potansiyelini güçlendirmek ve Türkiye’nin kesici uç ihtiyacını yerel olarak karşılamak amacı ile Türkiye’nin ilk kesici uç üretim fabrikasını kurma vizyonunu taşımaktadır.

Eurofer Kesici Takımlar, Türkiye’nin İlk Kesici Uç Üretim Fabrikası olarak kurulmaktadır. Ankara merkezli Eurofer Kesici Takımlar Şirketi, Türkiye’nin ilk kesici uç üretim fabrikasını kurmak üzere harekete geçmiştir. Proje toplam 20 milyon Euro’luk bir yatırımı içermektedir.

Emre IŞIK açıklamasında şu sözlere yer vermiştir. “Bu yatırım ile Türkiye’nin kesici uç sektöründeki lider konumunu güçlendirmeyi ve Ankara’yı bu alanda bir üretim üssü haline getirmeyi amaçlıyoruz. Sanayimizi daha rekabetçi ve sürdürülebilir bir noktaya taşımak için büyük bir kararlılıkla çalışıyoruz.”

Eurofer Kesici Takımlar, bu önemli yatırım ile Türkiye’nin sanayi potansiyeline güvenerek, sektördeki yerini daha da sağlamlaştırmayı amaçlamaktadır.

Emre Işık Kaç Yaşında?

Emre Işık 28 yaşındadır. Doğum tarihi 5 Temmuz 1995, burcu ise yengeç’tir.

Başarılı iş adamı evli ve iki çocuk babasıdır.

Resmi instagram hesabı @cutgbey ‘dir.
emre isik1

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz