Emre Gökçeoğlu

0

Emre Gökçeoğlu Klinik Psikolog. Hakkında pek çok sorunun cevabı araştırılmaktadır. Kısaca eğitimi, çalışmaları, kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Emre Gökçeoğlu Kimdir?

Emre Gökçeoğlu Psikolojik sorunlarla ilgili ürettiği içeriklerle Sosyal medyada ilgi toplamakta, aynı zamanda yazar kimliği ile de öne çıkmaktadır. Bunun yanı sıra birçok sivil toplum projesinde yer almıştır.

Emre Gökçeoğlu Nereli?

Emre Gökçeoğlu doğma büyüme İstanbul, aslen ise Hatay’lıdır.

Emre Gökçeoğlu Kaç Yaşında?

Emre Gökçeoğlu 27 yaşındadır. Doğum tarihi 10 Nisan 1996, burcu ise koç.

Emre Gökçeoğlu Akademik Hayatı

Emre Gökçeoğlu FMV Işık Üniversitesi’nde psikoloji bölümünden mezun olduktan sonra, master eğitimini klinik psikoloji üzerine İstanbul Aydın Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Akademik hayatını, Üsküdar Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Bağımlılık Danışmanlığı ve Rehabilitasyon bölümünde yaptığı yüksek lisans ile sürdürmektedir.

Klinik psikoloji üzerine içerikleri Akademik hayatının dışında, 2020 yılında Youtube ve instagram hesabında görsel içerikler oluşturmaya başlamıştır. Kısa süre içinde giderek kitlesini genişletmiş ve bugün oldukça ciddi bir hayran kitlesine ve sayısına ulaşmayı başarmıştır. Sosyal medyada meslektaşları ile canlı yayınlar yaparak bilgilendirmeye devam etmektedir.

Travmalar, anksiyete, depresyon, kişilik bozuklukları, bağımlılıklar, stres ve daha pek çok konu üzerine hem psikolojik testler hem de faydalı bilgiler paylaşan klinik psikolog, ayrıca Evrim Ağacı, Medium ve gazetelerde düzenli olarak yazarlık yapmayı sürdürmektedir.

Youtube’da da takipçilerine faydalı bilgiler vermeye devam eden Gökçeoğlu, aynı zamanda terapist olarak danışan görmeye devam etmektedir.

Uzmanları Alanları

İnternet ve Madde bağımlılığı, Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, Depresyon, Anksiyete gibi konulara öncelik vermiştir. Bu konularda uzmanlaşmıştır. Terapi ekolü olarak bilişsel davranışçı terrapi, şema terapi ve emdr terapi üzerine çalışmaktadır.

Resmi web sitesi https://www.psikologemregokceoglu.com
Resmi instagram hesabı ise @psikologemregokceoglu ‘dur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz