Emre Durak

0

Emre Durak Survivor 2019 yarışmasına katılabilecek isimler arasında yer almaktadır. Hakkında ise merak edilen bir çok soru merak konusudur. Kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1995 yılının Haziran ayında dünyaya gelmiş İkizler burcudur. Daha önce Survivor All Star yarışmasına katılmış ve ismini duyurmuştur. Günümüzde ise Survivor 2019 ‘a katılabileceği açıklanmıştır.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Spor Bilimleri bölümü mezunudur. Dublörlük yaptığını belirten Emre Durak ayrıca doğa sporları ile ilgilenmektedir. Sıkça doğa, orman ve dağ yürüyüşlerine katılmakta ayrıca, Çılgın Goril isimli youtube kanalı ile youtuber olarak internet dünyasında yer almaktadır. Kanalında tehlikeli ve aksiyon dolu videolar yayınlamaktadır.

Bireysel spor koçu, Doğa Sporları Eğitmenliği yapmakta aynı zamanda, boks, fitness ve akrobasi ile ilgilenmektedir. Boks geçmişinde bir çok madalya kazanan Emre Durak aslen Adana Seyhan’lıdır. Özellikle sosyal medya hesaplarında yapmış olduğu inanılmaz hareketler ile dikkatleri üzerine çeken başarılı sporcu en son yarışmaya hazırlık videosunu takipçileri ile paylaşmıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz