Emre Deveci

Emre Deveci ve Nurgül Aslan çifti Seda Sayan’ın programına katılmış ve tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Dünyanın en hızlı Photoshopcusu yılın en iyi fotoğrafçısı gibi ünvanlara sahip olan Deveci hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Emre Deveci Kimdir?

Emre Deveci fotoğrafçı, şarkıcı ve müzisyen olarak tanınmaktadır. Çocukluk yılları Yalova’da geçen Deveci, ailesinin de desteği ile şan eğitimi, gitar, piyano ve bağlama eğitimleri almıştır.

Asıl mesleği fotoğrafçılık olan Deveci aldığı eğitimler sonrasında müzik dünyasına giriş yapmıştır. 2016 senesinde, sosyal medya da paylaşılan bir photoshopvideosu 1 gün içinde 3 milyon civarında izlenmiştir. 2017 yılında ise Dünyanın en hızlı photoshopcusu olarak bloomberg ht”de Lutfen+1 Programında bir cok ünlü isme photoshop çalışması yapmıştır.

2019 yılında Kırmızı Türk medya ödül töreninde yılın Fotoğrafçısı ödülünün sahibi olmuştur.
Emre Deveci

Emre Deveci Nereli?

Emre Deveci baba tarafından aslen Gaziantep, Şahinbey İlçesi nüfusuna kayıtlıdır. Çocukluk yılları ise Yalova’da geçmiştir.

Günümüzde müzik dünyasında çalışmalarını sürdüren başarılı isim, 27 Ekim 2020 tarihinde Gurur isimli bestesi ile ciddi bir çıkış yakalamıştır. Ayrıca Gurur şarkısının video klip çalışmasında yönetmen koltuğunda da kendisi oturmuştur.

En son katıldığı Seda Sayan’ın programı ile de dikkatleri üzerine çeken ünlü isim, Sabahın Sultan adlı program da büyük ilgi ile karşılanmıştır.

Fotoğrafçılık mesleğini ise 15 yıldan uzun süredir yapan Deveci, bu mesleğe Yalova depremi ile birlikte başlayan tutkusuna bağlıyor. Babasının ayağının yakınına düşen bir fotoğraf makinesinin fotoğrafçılık mesleği için vesile olduğunu dile getirmiştir.

Emre Deveci Boyu, Kaç Yaşında?

Emre Deveci 29 yaşında ve 1993 doğumludur. Ancak boy bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @emredeveciofficial ‘dır. Günümüz itibariyle 102bin civarında takipçisi bulunuyor.


Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz