KimNereli.net

Emrah Günkaya

Emrah Günkaya Kimdir?

Emrah Günkaya
Gerçek adı: Emrah Günkaya
Meslek: Menajer

Emrah Günkaya Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi

Emrah Günkaya 2019 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle isimli yarışmada yer almıştır.

2013 yılında Talent İstanbul’u kuran Emrah Günkaya, mesleki kariyerine 90’lı yıllarında sonunda Haluk Levent ile adım atmıştır. Ardından sırası ile Ahmet San Production, Stardium ve GNL Entertainmet ile devam etmiş, sahip olduğu bilgi ve tecrübesi ile 2013 yılında Talent İstanbul’u kurdu.

Günümüze kadar Haluk Levent, Feridun Düzağaç, Demir Demirkan, Redd, Model, Nil Karaibrahimgil, Gülşen, Ozan Çolakoğlu, Özge Fışkın gibi sanatçılar ile çalışmıştır. Günümüzde aktif olarak Sertab Erener, Multitap, Deha Özer ve Melih Kahveci gibi ünlü isimlerin menajerliğini devam ettirmektedir.

Talent Yapım şirketi ve müzik alanlarında yetenek ve kariyer yönetimi, menajerlik, organizasyon hizmetleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Maalesef kaç yaşında, aslen nereli ve doğum yeri gibi bilgilerine ulaşılamamıştır.

Benimle Söyle Diğer Kişiler

YORUMLAR

Yazıya 2 yorum yapılmış.

  1. nacı yıldırımlar 17 Ağustos 2019

    hocam ben çok guzel şarkılar yazıp soyluyorum oses turkıye elemelerıne katıdım lok begendıler ama kendı şarkılarım oldugu ıçın degerlendırmek zorundakaldılar lutfen şarkılarım çok guzel maddı ımkaım olmadıgı ıçın muzık yartıramuyorum lutfen hocam benı dınleyın tuek sanat muzıgı ve taverna şarkılar yazabılıyorum bana ancak sız yardım edebılırsınız çok sayda şarkılar yazdım bugune kadar hepsı bırbırınden guzel hem sızın açınızdanda ıyı olur sızı utandırmayacagım maddı olarak duşunmeyın sadece dınlemenızı ve bana cevap vermenızı ıstıyorum

  2. nacı yıldırımlar 17 Ağustos 2019

    Sevgili hocam ben çok güzel şarkılar yazıyorum. Lütfen bu fırsatı kaçırmayın, benimle iletişime geçin, sizi utandırmayacağım. Beni dinleyip bir karar verirseniz çok sevinirim. O Ses Türkiye elemelerine katıldım, beğendiler ama kendi şarkılarım olduğu için değerlendirmede kaldı çünkü orada sizde biliyorsunuz başka sanatçıların şarkıları söyleniyor. Ben hepsini söylerim ama kendi şarkılarımın sizin tarafından değerlendirilmesini istiyorum. Lütfen yardım edin ne isterseniz yaparım.

Emrah Günkaya
Gerçek adı: Emrah Günkaya
Meslek: Menajer
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

457.014 kez okundu

2.

Beren Saat

408.733 kez okundu

3.

Azad Yılmaz

363.826 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

326.092 kez okundu

5.

Tarık Akan

303.234 kez okundu

6.

Tarkan

247.063 kez okundu

7.

Volkan Demirel

232.583 kez okundu

8.

Emre Mor

208.105 kez okundu

9.

Ersay Üner

204.578 kez okundu

10.

Serdar Ortaç

201.713 kez okundu