Emir Sarıcan

Emir Sarıcan son dönemlerde hem Tiktok, hem de youtube video kanalı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Hakkında ise takipçileri genellikle aslen nereli? boyu, kaç yaşında? gibi bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2003 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Emir Sarıcan 2018 yılında tiktok dünyasına giriş yapmış, 2019 yılında ise Youtube video kanalına açmıştır. Kısa bir süre olmasına rağmen ciddi bir hayran ve takipçi sayısına ulaşmayı başarmıştır.

Tuana isminde bir kız kardeşi var, ara ara kardeşi ile birlikte de video paylaşımları yapmaktadır. Burcu yay, en sevdiği yemek mantı, boyu ise 1.74 cm’dir. Marka takıntısının ise olmadığını belirten yakışıklı isim, sevgilin var mı? sorusuna ise 2019 yılında yok cevabını vermiştir. Ünlü rapçi Ezhel‘i beğenerek dinlemektedir. Günümüz itibariyle bu sorunun cevabı bilinmemektedir. Son bir kaç paylaşımında yine sosyal medya dünyasının yakından tanıdığı Buse Korkmaz ile video paylaşımları yapmıştır.

Verilen bilgiler kendisinin çektiği soru cevap videosunda verdiği cevaplar neticesinde hazırlanarak aktarılmıştır. Maalesef henüz anne ve baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır.

Emir Sarıcan sosyal medya hesapları;

Tablo bölümünde hem instagram, hem de Youtube video kanalı linki bulunmaktadır. Başarılı fenomen ismin günümüz itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 209bin. Tiktok hesabında ki takipçi sayısı ise 468.6K. Youtube video kanalında ki abone sayısı da 63,8 B civarındadır. Bu sayılar her geçen gün artmaktadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz