Elvan Günaydın

Elvan Günaydın 2014 yılında Mustafa Ceceli ile seslendirdiği Eksik isimli şarkı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Güzel sanatçı hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Elvan Günaydın Kimdir?

Elvan Günaydın müzisyen ve şarkıcı. Ortaokul ve lise tahsilini Kocaeli’de tamamlamıştır. Sofya Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunudur. Üniversite eğitim döneminde Enbe Orkestrası ile çalışmaya başlamıştır. Enbe Orkestrasının kurucusu Behzat Gerçeker ile profesyonel müzik kariyerinde adım atmıştır.

Elvan Günaydın Nereli?

Elvan Günaydın aslen Bulgaristan göçmeni’dir. İstanbul Kadıköy’de dünyaya gelmiştir.

Elvan Günaydın Kaç Yaşında?

Elvan Günaydın 34 yaşındadır. Doğum tarihi 8 Mart 1990, burcu ise balık’tır.
Elvan Günaydın
2014 senesinde başarılı sanatçı, Mustafa Ceceli ile birlikte Eksik isimli şarkıyı seslendirmiştir. Daha sonra, Hikaye, Senden Kıymetli Mi? ve Gidiyorum Aşkım isimli şarkılar ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Soner Sarıkabadayı desteği ile hazırladığı İlk Pazar adlı ilk teklisi de ilerleyen süreçte müzik listelerinde sağlam bir yer edinmiştir.

Naif, yumuşak, ruha dokunan ve güçlü bir sese sahiptir. Enbe Orkestrası’nda Mustafa Ceceli ile seslendirdiği “Eksik”, sonrasında “Hikaye” ve “Senden Kıymetli Mi?” şarkıları ile listelerde haftalarca üst sıralarda yer almayı başarmıştır.

Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olan başarılı sanatçı, çocukluk yıllarından bu yana her dönem müzik ile iç içe olmuştur. İlkokul yıllarında başlayan minik sahne deneyimleri, yıllar içinde kendisini Enbe Orkestrası’na kadar taşımıştır.

Mustafa Ceceli ile Eksik, Eren Sandal ile Sev Beni isimli düetleri büyük ilgi görmüştür. 2018 yılında da Eren Sandal ile birlikte İki Sıradan isimli şarkıyı seslendirmiştir.

Güzel isim hakkında boşandı mı? evlimi? gibi bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Bu konu hakkında bir bilgi bulunmamakla birlikte, sosyal medya hesaplarından paylaştığı üzere Elina isminde bir kızı vardır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @elvangunaydin ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz