Elif Sevinç

Elif Sevinç hakkında merak edilen soruların cevapları. Kaç yaşında? kimdir? hangi dizilerde rol aldı? Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2005 İstanbul doğumlu Elif Sevinç Başak burcudur.

İBŞT ÇEB eğitim biriminde 500 çocuk arasında sınava girerek 39 çocuk olarak seçilmiş 2 sene 12 derste Şan, mim, drama, kukla gibi eğitimler almış daha sonra Öteki Beriki İlerisi Gerisi oyununda 1 sene gönüllü olarak prömiyer yapmıştır.

Toplamda 15 reklamda oynamış (Flo, Polisan, Falım, Dimes, Cheestos gibi) ve bir çok dergi çekimlerinde yer almış (Flo, Howin pijamaları gibi).

Kanal D de hayat şarkısı dizisinde küçük Nilay olarak oynamıştır. Hemen akabinde Güldüy Güldüy Show çocukları seçmelerine katılıp kadrosunda halan devam etmektedir aynı süreçte Bu şehir arkandan gelecek dizisinde yer almıştır. 2018 Can Evronol gibi bir çok korku filmi dalında ödül almış bir yönetmenin Uluslararası Bir Sinema filminde. Yabancı adı Girl With No Mouth filminde başrol oyuncusu olmuştur. Türkçe adıyla Ağzı Olmayan Kız Perihan bir çok ülkede festival filmi olarak şuan aday olmaktadır. Kısa Film yine korku dalında Mert Ay’ın yönettiği filmde yer almıştır. Bu filmde bir çok ülke festivallere aday olmaktadır.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz