Elif Gönlüm

Elif Gönlüm İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Baba tarafından aslen kökeni Sırbistan’a uzanmaktadır. Bu iki kültürde büyüdüğünü belirten Elif Gönlüm İstanbul Üniversitesinde yönetim eğitimi almıştır. Çok iyi derecede İngilizce, Rusça, Sırpça ve Türkçe bilmektedir.

Ayrıca nefes koçu’da olan Elif Gönlüm’ün bu alan üzerine dersler ve eğitimleri bulunmaktadır. Wallingford Bach Çözüm Merkezi’nde dersler almıştır. Kendi kurduğu Teaelife çay markası için daha önce İngiltere Akademisi’nden çay ustası olmak için dersler alan Gönlüm diğer yandan beslenme uzmanı olmak için dersler almak istemektedir.

Bu çay markası ile günümüzde iş hayatınıda aktif olarak sürdüren Elif Gönlüm, işletmesinin, Londra ve Türkiye ile iyi bir bağlantı kuracağını, özellikle Avrupa ülkelerinde yeni pazarlar bularak ticaret hacmini genişletmek istediğini aktarmıştır. Tealife markasına internet web sitesi üzerindende ulaşabilirsiniz.

Elif Gönlüm’ün hobileri arasında seyahat, yeni yerler keşfetmek, kayak ve sörf gibi spor dalları yer almaktadır. Ayrıca kişisel gelişim ve felsefe üzerine kitaplar okumakta, Detoks için çay karıştırma ve meyve suyu kullanmayı sevdiğini bir röportaj’da dile getirmiştir.

Milli Basketbolcu Kerem Gönlüm ile evliliğinden Keremcan ve Kerem Alp isimlerinde iki evladı vardır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz