Elif Çelik

Elif Çelik hakkında merak edilen soruların cevapları. Peki aslen nereli? evli mi? boyu, kilosu kaç? Kısaca hayatı ve biyografisi.

15 Aralık 1988 yılında dünyaya gelen fotomodel ve manken Elif Çelik yaşamını Amerika Florida eyaletinde sürdürmeye devam etmektedir. 16 yaşına kadar bale yapmış olan Elif Çelik Diyarbakır doğumlu aslen ise Lübnan’lıdır. Boyu 1.70 cm, burcu ise Yay…

İngilizce eğitimi için Miami’ye gittiği dönemde, bir kaç fotoğrafçıya çıplak pozlar vermiş ve dikkatleri çekmeyi başarmıştır.


Burcu Yay’dır, özgürlüğüne düşkün olduğunu belirtmiştir. Amerika’da Playboy dergisine soyunan ve sosyal medya’da son günlerin fenomeni olmayı başarmıştır. Kolpaçino, Kanıt ve Mehmet Ali Erbil’in sunmuş olduğu programda hosteslik yapmış ayrıca Faruk Aksoy’un yapım ve yönetmenliğini üstlendiği Erkekler adlı komedi filminde oynayarak oyunculuk hayatınada adım atmıştır.

Sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanan ünlü ismin 2019 yılı itibariyle resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 393bin civarındadır.

2018 yılında lüks hayatı ve partileri ile ünlü olan Dan Bilzerian tarafından Los Angeles’ta evinde gerçekleştirdiği partiye de davet edilmiştir. Her hareketi ile olay olan güzel isim geçtiğimiz yıl ise katılım biletlerinin 6 kişilik masada 10 Bin Dolardan başlayıp, 100 Bin Dolara kadar çıktığı dünyanın en çılgın cadılar bayramında boy göstermiştir. Geceye Chris Brown, Tom Odell, Johhny Deep, Cristina Aguilera ve Dan Bilzerian gibi dünyaca ünlü isimler de katılmıştır. Çelik Playboy Dergisi’ne soyunduktan sonra Playtmate sıfatını almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz