Elif Çapkın

Elif Çapkın hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? kimdir? Eğitimi, Çalışmaları, Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

Elif Çapkın, 11 Ocak 1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Liseden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimleri almaya başlayarak kendisini bu alanda geliştirmeye başlayan Elif Çapkın, aslen İstanbul’lu ve Oğlak burcudur. Kadıköy sanat okulu tiyatro mezunudur.

ilk olarak 2018 senesinde “Kafir” filmi ile beyaz perdede izleyiciyle buluşmuştur. Mustafa Miraç Kaya’nın yönetmenliğini yaptığı “Astral Seyahat” adlı korku filminde de yer alan oyuncu, aynı yıl yönetmenliğini Özlem Kayhan ve Volkan Gültekin’in üstlendiği “Üç Vakte Kadar” filmiyle izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatmıştır. Güzelliği ile dikkatleri çekmeyi başaran Çapkın bir sene de üç filmde oynayarak büyük bir başarı elde etmiş ve adından çokça söz ettirmiştir.


En son 14 Şubat 2020 de vizyona giren, yönetmenliğini Mustafa Miraç Kaya’nın yaptığı “KİKİ-Lanet-i Cin” adlı korku filminde rol almıştır. Filmin konusu ise; aradığı mutluluğu görücü usulü yaptığı evliliğinde bulamayan Muzaffer, eşi Şenay ve iki çocuğunu bırakıp, yasak aşk yaşadığı Satı ile evlenir. Satı ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Elif, şizofreni hastasıdır ve sürekli halüsinasyonlar yaşamaktadır. Kızının hastalığını kabul etmeyen Muzaffer, kızını bu durumdan kurtarmak için sürekli doktorlara başvurur fakat hiçbir sonuç almaz. Çareyi önce komşuları aracılığı ile tanıştığı astrolog Yeliz’de, daha sonra ise Yeliz aracılığı ile tanıştığı Bedir isimli medyumda arayan Muzaffer, Bedir’in kızı için son çare olduğuna inanmaktadır. Bedir’in Elif’i kurtarma çabaları sonuç vermez. Zira Bedir’in de fark edemediği farklı bir etki sadece Elif’i değil tüm aileyi çoktan esir almıştır ve Muzaffer kendisi ile ailesini uçsuz bucaksız bir labirentin içinde bulmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz