Elif Aslı Yıldız

0

Elif Aslı Yıldız son dönemde yaşanan bir diyalog ile gündeme gelmiştir. Hakkında ise bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kısaca kariyeri, çalışmaları, biyografi ve hayatı.

Elif Aslı Yıldız Kimdir?

Elif Aslı Yıldız iş insanı, girişimci, sunucu, dijital medya içerik üreticisi. Patiswiss eski CEO’su. Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunudur. Kariyerine ilk olarak yaşantısını sürdürdüğü Ankara 200 m2’lik bir pastane satın alarak adım atmıştır.

Daha sonra Patiswiss markasını kurmuştur. Kurmuş olduğu Patiswiss, kısa sürede kaliteli ve özgün tatlar sunarak müşterilerin beğenisini kazanmayı başarmıştır.

Geçmiş dönemde ise Küflü çikolata tartışmaları ile gündeme gelmiştir. Eleştirilerin odağına yerleşen Patiswiss CEO’su Tunaoğlu, Instagram hesabından yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurmuştur.

Açıklamasında her şeyin önüne koyduğum tüketicilerimizden birini, hatalı bir cevapla üzdüm. Cümlesi ile başlangıç mevcuttur. Açıklamanın devamında Samimi özrümün bir yansıması olarak bugün itibariyle Yönetimi Kurulu Başkanlığı görevimden ayrılıyorum.

Görev değişikliği, Yönetim Kurulu kararıyla hızlıca ilan edilecektir, Saygılarımla, cümleleri ile son bulmuştur.

Elif Aslı Yıldız evli ve bir oğlu vardır. Resmi instagram hesabı @elifasliyildiz ‘dır.

Elif Aslı Yıldız Kaç Yaşında?

Elif Aslı Yıldız 37 yaşındadır. Doğum tarihi 4 Nisan 1987, burcu ise koç.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz