Elif Arpacı

Elif Arpacı Civil hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? evli mi? aslen nereli? eğitimi, oyunculuk kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1987 yılında aslen İzmir’de dünyaya gelmiştir. Boyu 1.68 cm’dir, maalesef burç ve kilo bilgilerine ulaşılamamıştır.

İzmir Yaşar Üniversitesi Şan Anasanat Dalı Opera Bölümü’nden mezun olan Elif Arpacı, mezuniyetin ardından İstanbul’a taşınmış, günümüzde de yaşantısını ailesi ile birlikte İstanbul’da sürdürmektedir.

Mesleki yaşantısına Yaşam Koç’u olarak adım atmış, 2017 yılında Beşire Bulut’tan eğitim almış ve Nefes Koç’u olmuştur. Aktif bir koç olarak insanların dönüşümüne ve mucizelerine şahit olduğunu belirten Arpaçı, Nefes Koç’u olmanın yanı sıra oyunculuk kariyerini de devam ettirmektedir. Hem dizi oyunculuğu, hem nefes koçu hem de tiyatro oyuncusu olarak kariyerini sürdürüyor.

Günümüzde Beyaz Tv ekranlarında günlük olarak yayınlanan, İz Bırakanlar isimli dizinin oyuncu kadrosu katıldığı belirtilmektedir. Tümay Özokur oyunculuk ajansına bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

11 Ağustos 2017 tarihinde Bilgehan Civil ile evlenmiştir. Son olarak hakkında sıkı bir Galatasaray taraftarı olduğunu da sizlerle paylaşabiliriz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz