Ekrem Aral Tuna

0

Ekrem Aral Tuna Baraj Tuna karakteri ile oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Linkedin biosunda, Actor / Life Coach (Yaşam Koçu) / Clinical Psychologist (Klinik Psikolog) at Tera Psikolojik ve Eğitim Danışmanlık Merkezi. Açıklaması mevcuttur. Baraj dizisi ile birlikte hakkında bir çok sorunun cevabı merak konusu olmuştur. Kaç yaşında? eğitimi, oynadığı sinema ve diziler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Ekrem Aral Tuna Kimdir? Nereli?

1991 yılının Ocak ayında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu aslen Bursa doğumludur. 2011 yılından itibaren bir çok reklam filmi için kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca bir kaç kısa film de yer almıştır. Bir dönem sanat mizah dergisinde sinema yazıları yazmıştır. 2014 yılında Recep İvedik 4 sinema filminde Arif karakteri ile beyaz perdeye adım atmıştır. BKM reklamı, Nescafe reklamı gibi kurumsal markaların reklam yüzü olmuştur.

Yüksek lisans derecesine sahip bir klinik psikolog, profesyonel oyuncu ve oyunculuk koçu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ekrem Aral Tuna aynı zamanda üniversitede okurken bir şirkette müşteri hizmetleri müdürü olarak çalışmıştır. Mezuniyetin ardından, klinik psikolog (serbest) olarak çalışmanın yanı sıra. Careem’de 17 ay boyunca, tedarik departmanı, eğitim kaptanları, sosyal medya yönetimine destek vererek, Türkiye’de müşteri hizmetleri yöneticisi olarak 2020 yılının Ocak ayında kadar çalışmıştır. Günümüzde oyunculuğun yanı sıra kıdemli klinik psikolog (serbest çalışan) olarak TeraPsikoloji’de çalışmalarını da sürdürmektedir.

Ekrem Aral Tuna Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.75 cm, burcu ise ikizler’dir. 2021 yılı itibariyle yaşı 30’dur. 2021 yılında Fox Tv ekranlarında yayınlanan Baraj dizisine Tuna karakteri ile dahil olmuştur. Ekrem Aral Tuna ile birlikte Baraj dizisinde Biran Damla Yılmaz, Sumru Yavrucuk, Sait Genay, İman Casablanca ve Burak Yörük gibi isimler de rol almıştır.

İlginizi Çekebilir :   Turgay Tanülkü

Oynadığı sinema ve diziler:

Balans / Balance (Koca, Kısa Film)
Baraj (Tuna)
Vatanım Sensin (Asker)
Barbo (Kerem, Kısa Film)
Tuşlu Tel (Mehmet, Kısa Film)
Kelam (Ekrem, Kısa Film)
Recep İvedik 4 (Arif, Sinema Filmi)

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz