Ekrem Aral Tuna

0

Ekrem Aral Tuna Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kan Çiçekleri isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Başarılı isim hakkında merak edilen tüm detaylar! Kısaca oyunculuk kariyeri, biyografi ve hayatı.

Ekrem Aral Tuna Kimdir?

Ekrem Aral Tuna oyuncu kimliğinin yanı sıra psikolog’dur. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’ne Yüksek Lisans yapmıştır.

Dahil olduğu reklam film çalışmaları sonrası oyunculuk dünyasına giriş yapmıştır. Ayrıca bir kaç kısa filmde de rol almıştır.

Yakışıklı oyuncu ayrıca bir dönem sanat mizah dergisinde sinema yazıları kaleme almıştır.

İlk sinema oyunculuk deneyimini 2014 senesinde rol aldığı Recep İvedik 4 sinema filminde canlandırdığı Arif karakteri ile gerçekleştirmiştir. Bunun yanı sıra BKM reklamı, Nescafe reklamı gibi kurumsal markaların reklam çalışmalarında yer almıştır.

Üniversite eğitim döneminde bir şirkette müşteri hizmetleri müdürü olarak çalışmıştır. Ayrıca serbest klinik psikolog olarak görev yapmıştır.

Günümüzde psikolog, profesyonel oyuncu ve oyuncu koçu olarak çalışmalarına devam etmektedir. Resmi instagram hesabında da kendisi ile ilgili şu ifadeye yer vermiştir. “Oyuncu bir psikolog.”

Kıdemli klinik psikolog (serbest çalışan) olarak TeraPsikoloji’de çalışmalarını sürdürmektedir.
Ekrem Aral Tuna4

Ekrem Aral Tuna Boyu, Kaç Yaşında?

Ekrem Aral Tuna 33 yaşındadır. Doğum tarihi 15 Ocak 1991, burcu ise oğlak’tır. Boyu 1.74 cm, kilosu da 74.

Ekrem Aral Tuna Nereli?

Ekrem Aral Tuna aslen Bursa doğumludur.

Ekrem Aral Tuna Oynadığı Sinema ve Diziler

Ekrem Aral Tuna Kan Çiçekleri isimli dizi için kamera karşısına geçmiştir. Dizi de ayrıca Dilek Güler, Hilal Kuvvet, Barış Baktaş, Yağmur Yüksel, Berkay Çınar, Selinay Taşol, Nalan Örgüt, Erol Yavan, Hasan Ballıktaş, Yılmaz Ulutaş, Ceyda Pınar, Göksel Kayahan ve Gökhan Gürdeyiş gibi isimler de rol almıştır.

Kan Çiçekleri 2022
Gibi (Suat) 2022
Baba (Emre) 2022
Alparslan Büyük Selçuklu (Garen) 2022
Balans / Balance (Koca) (Kısa Film)
Baraj (Tuna) 2020
Barbo (Kerem) (Kısa Film) 2020
Vatanım Sensin (Asker) 2018
Tuşlu Tel (Mehmet) (Kısa Film) 2014
Kelam (Ekrem) (Kısa Film) 2014
Recep İvedik 4 (Arif) (Sinema) 2014

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @earaltuna ‘dır. Günümüz itibariyle 10.5bin civarında takipçisi bulunuyor. Ayrıca @ekremaraltuna ismi ile de twitter hesabını aktif olarak kullanmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz