Efe Adabaş

Efe Adabaş son dönemde rol aldığı Ada Masalı ve Kırmızı Oda isimli diziler ile adından bir hayli söz ettirmeyi başarmıştır. Yakışıklı oyuncu hakkında merak edilen soruların cevapları. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Efe Adabaş Kimdir? Nereli?

Henüz doğum tarihi ve yaşı gibi merak edilen bilgilerine ulaşamadığımız yakışıklı oyuncu aslen İzmir’lidir. Doğup büyüdüğü şehir İzmir’de oyunculuk kariyerine adım atmıştır. İzmir Güzeli Oyunculuk Ajansı’na bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir.

Yeditepe Üniversitesi’nde eğitim gören genç oyuncu dizi oyunculuğu öncesinde bir çok reklam filmi için kamera karşısına geçmiştir.

Bugüne kadar Uzak Şehrin Masalı, Ada Masalı ve Kırmızı Oda isimli diziler de rol almıştır. Efe Adabaş Ada Masalı dizisinde Biricik’in erkek kardeşi Ateş, Kırmızı Oda dizisinde ise Mitra’nın kardeşi Ali karakteri ile rol almıştır.

Yakışıklı oyuncu rol aldığı dizilerden önce İşbir Yatak adlı reklam filmi için kamera karşısına geçmiştir.

En son rol aldığı Kırmızı Oda dizisinde, Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç, Elif Ceren Balıkçı, Burcu Biricik, Aslıhan Gürbüz, Feyyaz Şerifoğlu ve Meriç Aral gibi isimler de rol almıştır.

Efe Adabaş Boyu, Yaşı:

Başarılı oyuncu Efe Adabaş‘ın boyu 1.80 civarında, yaşı ise 20’li yaşlardadır. Ancak edinilen bilgiler kesin kaynaklardan değildir. Sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde kullanan Efe Adabaş İnstagram hesabını @efeadabas kullanıcı ismi ile kullanmaktadır. Günümüz itibariyle 16,8bin civarında takipçisi bulunmaktadır.

Sosyal medya hesabından da anlaşılacağı üzere sevgilisi var, ancak sevgilisinin kim olduğu medyada herhangi bir platformda yer almamaktadır.

Efe Adabaş Oynadığı Diziler:

Rol aldığı diziler ile her geçen gün popülerliği artan başarılı isim oyunculuğu ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. İşte bugüne kadar rol aldığı diziler.

Uzak Şehrin Masalı
Ada Masalı (Ateş) 2021
Kırmızı Oda (Ali) 2021

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz