Edib Çapanoğlu

0
Edib Capanoğlu

Edib Çapanoğlu uzun yıllardır aktif olarak spor hayatının yanı sıra antrenörlük ve eğitmenlik kariyerini sürdürmektedir. Sosyal medya dünyasının da yakından takip ettiği ünlü isim hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Edib Çapanoğlu Kimdir?

Edib Çapanoğlu fitness eğitmeni, antrenör, yazar ve oyuncu’dur. 12 yılı aşkın bir süredir aktif olarak spor yapmaktadır. 5 sene amatör olarak futbol oynamış, son 8 yıldır ise vücut geliştirme – fitness eğitmenliği yapmaktadır.

Hem mesleği, hem yaşam tarzı olarak bu sektöre profesyonel adımlarla girmek en büyük hayalidir. Hayal olarak kalmaması için bir çok kurumdan kişisel gelişim eğitimlerine dahil olmuştur.

Etkili İletişim ve Beden dili, Diksiyon, Satış ve pazarlama eğitimi, Dijital Pazarlama eğitimi, Stres Yönetimi vs gibi alanlarda psikolojik destek eğitimleri bulunmaktadır. Özellikle sadece bilgi edinip onu nasıl karşı tarafa aktarıp, nasıl pazarlama konusunda kişisel gelişimini kendi kişisel gelişimimin yanı sıra donanım olarak kendisine eklediğini de sözlerine eklemiştir.

Fitness ve Vücut geliştirme bilimiyle çeşitli kurumlardan destek almıştır. Beslenme, anatomi ve sporcu gıdaları vs gibi, çeşitli kurumlarda da bir çok sertifikaya sahip bir ismidir.

Edib Çapanoğlu Boyu, Kaç Yaşında?

Edib Çapanoğlu 26 yaşında ve 1.79 boyundadır. Burcu yay, doğum tarihi ise 3 Aralık 1996.

Edib Çapanoğlu Nereli?

Edib Çapanoğlu aslen Malatya doğumludur.

Fitness, Sağlık, Beslenme ve Takviye Eğitmeni olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @edibcapanoglu ‘nun günümüz itibariyle takipçi sayısı 569bin civarındadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz