Ece Vahapoğlu

Ece Vahapoğlu hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? aslen nereli? eşi kim? boyu, kilosu kaç? kariyeri, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

8 Mart 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ece Vahapoğlu anne tarafından Saraybosna, baba tarafından ise aslen Adana’lıdır. Dedesi annesi 6 yaşında iken İstanbul’a göç etmiş Ece Vahapoğlu’da İstanbul’da doğmuştur.

Şişli 19 Mayıs İlköğretim, Şişli Terakki Lisesi ve İtalya’da The American University of Rome’da işletme okumuştur. Fransa’da Yüksek Lisans yapmış ve Amerika Dışişleri Bakanlığı tarafından Uluslararası Yükselen Yıldızlar Liderlik Programına davet edilmiştir.

2001 senesinde Türkiye’nin en başarılı genci seçilen Vahapoğlu, bugüne kadar Ntv, Atv, CNB-e, Sky Türk ve Cine 5’te programlar hazırlamış ve sunmuş, Akşam, Takvim ve Sabah gazetelerinde köşe yazarlığı yapmıştır.

Çok iyi derecede İtalyanca, Fransızca ve İngilizce bilmekte, Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı sertifikalı Wellness eğitmenidir. Ayrıca Herkes İçin Spor Federasyonu proje başkan vekili ve resmi sözcüsüdür.

Bugüne kadar Yabancı Dil Öğrenme Yolları, Bugün Zengin Ol, Ece’nin VIP Konukları, Öteki, 60 Günde İdeal Vücut ve 60 Günde İdeal Mutfak isimli kitaplara imzasını atmıştır.

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Cihan Alpay ile 2018 yılında evlenen güzel isim 2019 yılında hamile olduğunu sosyal medyadan takipçilerine duyurmuştur.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz