Duru Ünaç

1

Duru Ünaç 2019 yılında vizyona giren Güzelliğin Portresi isimli sinema filminin oyuncu kadrosunda yer almıştır. Peki kimdir? kimdir? doğum yeri neresi? kaç yaşında? hakkında merak edilenler, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Duru Ünaç 6 Haziran 2013 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İkizler burcudur. Baba tarafından maalesef aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır.

Layla Şirin Cast ajans’a bağlı olarak oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Kariyerine ilk olarak İkea reklam filmi ile adım atmış daha sonra PançoKids, Babycocoon ve Roly Poly Pijama gibi önemli markaların, firmaların katalog çekimlerinde yer almıştır. Ayrıca 2018 yılının Ağustos ve Eylül aylarında Bebeğim ve Biz dergisinin sayılarında yer alan isim olmuştur.

2019 yılında ilk sinema oyunculuk deneyimini, beyaz perdeye adımını ise Güzelliğin Portresi adlı sinema filmi ile gerçekleştiren Duru Ünaç film’de güzel oyuncu Melisa Şenolsun‘un hayat verdiği karakterin çocukluk dönemini canlandırmıştır. Minik oyuncunun resmi sosyal medya hesapları aile tarafından yönetilmektedir.

1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz