Drew Starkey

0

Drew Starkey son yıllarda yıldızı parlayan genç oyunculardandır. Hakkında ise hayranları tarafından bir çok sorunun cevabı araştırılıyor. Kısaca oyunculuk kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Drew Starkey Kimdir? Nereli?

1993 yılının Kasım ayında Amerika’nın Kuzey Carolina eyaletinden bulunan Hickory İlçesi’nde doğmuştur. Logan isminde bir erkek, Brooke ve Mackayla isimlerinde de iki kız kardeşi vardır. St. Stephens High School, Western Carolina University ile eğitim hayatını tamamlamıştır. Son dönemde Netflix Platformunda yayınlanan Outer Banks adlı dizide canlandırdığı Rafe Cameron karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayrıca VH1 dizisi Scream: Resurrection’da Hawkins karakteri için kamera karşısına geçmiştir. The Hate U Give’de Memur 115 ve Love’da Garrett Laughlin ile karakterleri ile kariyer basamaklarını hızla tırmanmıştır.

Drew Starkey Boyu, Kaç Yaşında?

Boyu 1.88 cm, kilosu 70, göz rengi koyu kahverengi, saç rengi sarı, burcu ise akrep’tir. 2021 yılı itibariyle 27 yaşında olan başarılı oyuncunun sevgilisi var mı? varsa kim? sorusunun cevabına henüz ulaşılamamıştır.

Hakkında Gerçekler:

Sosyal medya hesaplarını çok aktif kullanmaktadır. Günümüz itibariyle resmi instram hesabı @drewstarkey ‘in takipçi sayısı 2,2milyon civarındadır.
2018 yılında Brockmire dizisinin bir bölümünde konuk oyuncu olarak yer almıştır. Ayrıca 2020 yılında Embattled filminde Tanner Van Holt karakterini canlandırmıştır.
Hayvansever kimliği ile tanınmaktadır.
Yaşantısını Los Angeles, California’da sürdürmektedir.
Üniversite yıllarında basketbol oynamıştır.
Anne ve babası ayrıdır. Babası basketbol koçu Todd Starkey, Ohio’daki Kent State Üniversitesi’nde çalışmaktadır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz