Dr. İhsan Jeon

Dr. İhsan Jeon ismi ile tanınan doktor hakkında merak edilenler. Gerçek ismi nedir? aslen nereli? Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografisi.

Günümüzde İstanbul Medipol Üniversitesi Hastanesi’nde eğitim veren Dr. Eun Sang Jeon Güney Kore asıllıdır. Ülkesinde İnteragtif bir Tıp Fakültesini tamamlamış, modern tıp ve geleneksel tıp alanlarında aynı anda eğitim almıştır.

Ülkemizde İhsan Hoca olarak tanınan Dr. Eun Sang Jeon 2014 yılının Ekim ayında Türkiye’ye gelmiştir. Erasmus Programı ile yurt dışından gelen öğretim elemanlarından birisidir.

Ekran severler tarafından ise 2018 yılında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Halit Yerebakan’la Doktor Geldi isimli program ile tanınmıştır. Tamamlayıcı Tıp Uzmanı Dr. İhsan Jeon katıldığı programda migren ağrılarının akupunktur tedavisi ile nasıl tedavi edildiğini göstermiştir. Daha önce yine TRT ekranlarında yayınlanmış olan İyi Fikir isimli programda da yer almıştır.

Tüm araştırmalarımıza rağmen Dr. İhsan Jeon ‘un doğum tarihi, yaşı, evlilik (medeni) durumu gibi özel bilgilerine ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz