Doğanay Oğuz

Doğanay Oğuz sosyal medya dünyasının hızla yükselen isimlerinden birisidir. Özellikle tiktok hesabı ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim hakkında takipçileri bir çok sorunun cevabını merak ediyor. Boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? aslen nereli? sevgilisi kim? gibi. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

2001 yılında dünyaya gelen ünlü isim aslen Ağrı’lıdır ve Ağrı’da doğmuştur. Boyu 1.70 cm, kilosu ise 60’tır. Maalesef henüz burcu ile ilgili bilgiye ulaşılamamıştır.

İstanbul, Adana, Diyarbakır ve Ankara gibi bir çok ilin en tehlikeli sokaklarını gezerek takipçileri için videolar hazırlayıp yayınlamıştır. Bir videosunda yaşantısını İstanbul Kuştepe’de sürdürdüğünü belirtmiştir. Ancak bazı kaynaklarda ise yaşadığı yer Ankara olarak geçmektedir. Henüz bu bilgi teyit edilememiştir.

Doğanay Oğuz sevgilisi kim?

Takipçileri genellikle sevgilisi var mı? varsa kim? sorusununda cevabını merak etmekte. Bu konu ile ilgili bir de video yayınlamıştır. Bir dönem Pelin isminde bir kız arkadaşı ile birlikteliği vardı. Ancak bu birlikteliği son bulmuş, günümüz itibariyle Kırmızı Oje ile sevgili olduğunu ve sevgilisi ile birlikte de bir video yayınlamış ve takipçileri ile paylaşmıştır.

Sosyal medya hesapları;

Tiktok hesabında 3.3M takipçisi bulunuyor. Resmi instagram hesabında ki takipçi sayısı 28,7bin’dir. Youtube video kanalında ki abone sayısı ise 438 B civarında. Tabiki bu sayılar günümüz itibariyle belirtilmiş olan rakamlardır, sayılar her geçen gün artmaktadır. Tiktok hesabını @deliyiz.46 ismi ile kullanmaktadır.


1 Yorum

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz