Doğan Kabak

Doğan Kabak son dönemlerde Youtube üzerinden yaptığı paylaşımlar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? gibi daha bir çok sorunun ise cevabı merak konusudur.

1980 yılının Nisan ayında dünyaya gelen Doğan Kabak İstanbul doğumludur. Burcu ise Boğa’dır. 16 seneden uzun bir süredir Otomobil Gazeteciliği yapan Doğan Kabak, EVO, Autocar gibi dergilerin yazı işleri müdürlüğünü üstlenmiştir. Günümüzde ise TopGear dergisinin yayıncısı olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca Health & Fitness dergilerinin yayıncılığını da üstlenmiştir. Genellikle teste aldığı otomobilleri ya da dünyanın bir çok yerinde incelediği modelleri takipçileri ile paylaşmaktadır.

Daha çok sosyal medya hesabı üzerinden, Youtube vb. takipçileri ile paylaşımlarını sürdüren ünlü isim bir otomobil dergicisi ile tanışmış, askerlik görevinin ardından otomobil ile ilgilenme başlamıştır. BBC Top Gear Türkiye Dergisinin imtiyaz sahibi olan Kabak, genellikle, araçların motor gücü, yakıt tüketimi, sürüş rahatlığı, dış görünüm ve diğer tüm aksamları ile ilgili konular üzerine videolar çekmektedir.

Daha önce bir çok ralli yarışlarında yer almış ve dereceler elde etmiştir. Mitsubishi EVO VIII ile 2014 Türkiye Autocross Şampiyonası 7. Sınıf’ta 1. liği bulunmaktadır.

22 Mayıs 2011 tarihinde Youtube hesabını açmış, o günden beri 50 Milyon’un üzerinde izlenme rekoru elde etmiştir. Günümüzde Youtube video kanalında abone sayısı 518 Bin civarındadır. İnstagram takipçi sayısı ise 161 Bin’dir.
Maalesef tüm araştırmalara rağmen boyu, kilosu, sevgilisi ve aslen nereli olduğu gibi merak edilen soruların cevaplarına ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz