KimNereli.net

Dinç Aydoğdu

Dinç Aydoğdu Kimdir?

Dinç Aydoğdu
Gerçek adı: Dinç Aydoğdu
Doğum Tarihi: 1994 (26 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar (Hande Ataizi ile)
Meslek: Oyuncu Tiyatrocu
Mezuniyet: Marmara Üniversitesi
Doğum yeri: Zonguldak

Dinç Aydoğdu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Dinç Aydoğdu hakkında merak edilenler. Kaç yaşında? aslen nereli? sevgilisi kim? eğitimi, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1994 doğumlu Dinç Aydoğdu Zonguldak’ta dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi Antrenörlük Bölümü’nde eğitim hayatını sürdüren Aydoğdu ayrıca Craft Oyunculuk Atölyesi ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvar’da eğitim almıştır. Diğer bir yandan Tuba Çimen Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi’de alan başarılı isim Smmenajer’lik bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca bir çok kaynakta spor hocası olduğu da sıkça araştırmalarımızda karşımıza çıkmıştır.

Oyuncu ve tiyatrocu kimliği ile tanınan Dinç Aydoğdu, bugüne kadar Kelebeğin Ömrü ve Mevsim Kıştan Öte isimli kısa filmlerde rol almıştır. Ayrıca 2018 yılında sahnelenen Leonce ve Lena’nın Müzikli Güldürüsü ve Don’un Bir Günü adlı tiyatro oyunlarında sahne almıştır. İlk dizi oyunculuk deneyimini ise Payitaht Abdülhamid adlı dizi ile gerçekleştirmiştir.

Son dönemlerde güzel oyuncu Hande Ataizi ile birlikteliğiyle sıkça magazin dünyasında gündeme gelmektedir. Hande Ataizi beraberlikleri ile ilgili yaptığı açıklamada ilişkilerinin evliliğe doğru gittiğini dile getirmiştir. Leon isminde bir oğlu olan Ataizi, Dinç Aydoğdu’nun oğluna abi olduğunu oğlunun bir babası olduğunu ve ona hiç bir zaman bir baba aramadıklarını belirtmiştir.

Ataizi geçtiğimiz sene Amerika asıllı gazeteci olan eski eşi Benjamin Harvey’den aramızda kültür farkı olduğu gerekçesi ile boşanmıştı. Dinç Aydoğdu ile sporda tanışan güzel isim hayatımda artık kimse olmaz diye düşünüyordum ama 7 aydır birlikte olduklarını sevmek ve sevilmenin güzel bir şey olduğunu dile getirerek mutlu birlikteliklerini medya ile paylaşmıştır.

Maalesef Aydoğdu’nun çok merak edilen boyu, kilosu ve burcu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Dinç Aydoğdu
Gerçek adı: Dinç Aydoğdu
Doğum Tarihi: 1994 (26 yaşında)
Eğitim Durumu: Lisans
Medeni Hali: Bekar (Hande Ataizi ile)
Meslek: Oyuncu Tiyatrocu
Mezuniyet: Marmara Üniversitesi
Doğum yeri: Zonguldak
Popüler Kişiler Tümü
1.

Yusuf Aktaş

494.613 kez okundu

2.

Azad Yılmaz

483.983 kez okundu

3.

Beren Saat

423.139 kez okundu

4.

Ecrin Su Çoban

393.743 kez okundu

5.

Tarık Akan

310.314 kez okundu

6.

Tarkan

258.477 kez okundu

7.

Volkan Demirel

239.777 kez okundu

8.

Emre Mor

215.073 kez okundu

9.

Serdar Ortaç

214.037 kez okundu

10.

Ersay Üner

211.368 kez okundu