Dilay Kemer

0

Dilay Kemer ekranların güzel isimlerindendir. Hakkında ise kaç yaşında? nereli? kimdir? evli mi? gibi bir çok soru merak konusudur. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

1988 yılında aslen Antalya’da dünyaya gelen güzel isim FB TV ekranlarında hem ana haberi, hem de çeşitli programları sunmaktadır. Yeditepe Üniversitesi Fransızca Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olmuştur. 2009 senesinde bir moda blogu açmış ancak sonrasında devam etmemiştir. 2 senelik hobi olarak ilgilendikten sonra bir reklam ajansı bünyesinde staj’a başlamış ve staj döneminde spikerlik ve sunuculuk eğitimi almıştır. 1.5 sene hazırlığın ardından ise hayallerini kurduğu sektörde çalışmaya başlamıştır. Günümüzde Fenerbahçe TV’de ana haber ve bir çok programı başarı ile hazırlamakta ve sunmaktadır.

Dilay Kemer Uzun süredir sosyal medya ve kaynaklarda hasta olduğu haberleri ile gündeme gelmiştir. Kanser ile mücadele eden güzel sunucu için sosyal medya üzerinden kan desteği kampanyası başlatılmış, İlik tedavisi ile düzeleceği eski sağlığına kavuşacağı belirtilmiştir. Kan kanserine yakalandığı belirtilen Dilay Kemer’in tedavisini Fenerbahçe Kulübü üstlenmiş, ardından uygun ilik naklinin bulunduğu belirtilmiştir. Kısa sürede hastalığı duyulduktan sonra kan vermek isteyen yüzlerce vatandaş’ın hastaneye akın ettiği belirtilmiştir.

Tedavisi devam eden Dilay Kemer’e bizlerde Allah’tan şifalar diliyor, en kısa sürede sağlığına kavuşması için dua ediyoruz.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz