Dilara Sümbül

Dilara Sümbül son dönemde rol aldığı Duy Beni isimli dizi de canlandırdığı Ece karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken başarılı isim hakkında merak edilenler. Kısaca hayatı ve biyografi bilgileri.

Dilara Sümbül Kimdir?

Dilara Sümbül oyuncu olarak rol aldığı başarılı yapımlar ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Rezzan Çankır bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu yaşantısını da İstanbul’da sürdürüyor. Sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımlardan da anlaşılacağı üzere hayvansever bir kimliğe sahiptir.

Dilara Sümbül Boyu, Kaç Yaşında?

Dilara Sümbül 25 yaşında ve 1.73 boyundadır. Kilosu ise 63. Göz rengi Kahverengi, saç rengi ise siyah’tır.

Resmi instagram hesabı kullanıcı ismi @dilarassumbul ‘un günümüz itibariyle takipçi sayısı 41.1bin civarındadır. Hayran kitlesi her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Hayranları tarafından sevgilisi varmı? varsa kim? sorusu da merak konusudur. Ancak güzel isim özel hayatı ile ilgili yaşantısını gözlerden uzak yaşamayı tercih etmektedir. Bu konu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.
meltem akcol 1
Oynadığı Diziler:

Daha önce Elimi Bırakma, Beş Belası ve Evlilik Hakkında Her Şey isimli diziler de rol almıştır. 2022 yılında ise Star Tv ekranlarında yayınlanan Duy Beni adlı dizi de Ece karakteri için kamera karşısına geçmiştir. Duy Beni adlı dizi de ayrıca Ege Kökenli, Sena Gençtürk, Berk Hakman, Utku Coşkun, İzzet Yüksek, Jasmine Berkiş, Gökçe Güneş Doğrusöz, Rabia Soytürk, Sümeyye Aydoğan ve Helin Kandemir gibi isimler de rol almıştır.

Duy Beni (Ece)
Evlilik Hakkında Her Şey (Gülistan)
Baş Belası (TV Dizisi 2021)
Elimi Bırakma (Gizem)

28 Ağustos 2014 tarihinde Hadi İnşallah setindeyken günlüğünde bir yazı kaleme almıştır. Ayrıca paylaştığı bu yazı ve resim sonrasında resmi instagram hesabından kendisi ile ilgili şu notu düşmüştür.

“Minik Dilara’ya sevgilerimle ?

Ait hissettiğin yerdesin, merak etme inandığın hiç birşeyden vazgeçmedin! İyi ki inandın, iyi ki inanmayanlara kanmadın. İyi ki bu kadar inatçıydın. Nice iyi ki sayende benimle şimdi. İyi ki.

Yoldaki taşları kaldırmaya gücüm yetmiyor bazen, bende onları rengarenk boyamayı öğrendim senden. Yoluma hep ışık ol ?️ gerisini sen düşünme”

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz