Didem Erol

Oyuncu ve manken Didem Erol 1975 yılında Avustralya Sidney’de dünyaya gelmiştir. Annesi ve babası evlendiklerinde, altı ay yurtdışına geziye gitmiş ve gezinin sonunda sahip oldukları iş yerini satarak Avustralya’ya yerleşmişlerdir. Bu nedenle Sidney’de doğan Didem Erol uzun seneler yaşantısını Avustralya’da sürdürmüş ardından ailesi ile Türkiye’ye dönmüştür.

Bir çok dizi ve sinema filminde rol alan Didem Erol Omur Omuza, Emret Komutanım, Yine de Aşığım, Arka sokaklar, Çok Özel Tim ve Avrupa Yakası dizilerinde rol almış ayrıca The Accidental Sp, Metres, Balans ve Manevra, Kontrat, Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu, Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz, Sahte Kimlik, Süper Ajan K9, Annihilation Earth, Kukuriku Kadın Krallığı, The Pod, Despair Sessions ve Organik Aşk Hikayeleri sinema filmlerinde rol almıştır.

bir dönem dünyaca ünlü aktör Quentin Tarantino ile sevgili olması ile uzun süre gündemde kalan Didem 2010 yılında ise İş Adamı Zeki Kadirbeyoğlu ile nişanlanmış bu ilişkide son bulmuştur.

Günümüzde yaşantısını Los Angeles’ta sürdüren Didem Erol isminide değiştirdiğini belirtmiş artık Didem demeyin Sarah Henesey olarak seslenin demiştir.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz