Didem Dayıcıoğlu

Didem Dayıcıoğlu hakkında merak edilen ne iş yapıyor? eşi kim? eğitimi gibi soruların cevapları. Kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

Didem Dayıcıoğlu İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Eğitim hayatının ardından bir çok dizi ve film’de sanat yönetmeni asistanlığı gibi görevler üstlenmiştir. Ardından Dijital yayıncılık bünyesinde editörlük hayatına adım atmıştır. 2013 senesinden beridir ise ünlü moda dergisi, Vogue’nin internet sitesinde çalışmalarına devam etmiştir. Başarılı Moda Editörü Dayıcıoğlu, günümüzde Vogue Türkiye’de mücevher ve saat editörlüğü görevini sürdürdüğü belirtilmektedir.

20 Ocak 2020 tarihinde ekranların sevilen isimlerinden Necip Memili ile evlenmiştir. Düğünün İstanbul Ortaköy’de bir otel’de nikah töreni ile gerçekleştiği, çiftin düğünü için davetliler arasında, Defne Samyeli, Aras Bulut İynemli ve Caner Cindoruk gibi isimlerin yer aldığı belirtilmiştir. Ayrıca Memili’nin rol aldığı Çukur dizisi oyuncuları ve çok sayıda ünlü isim de düğüne katılmıştır.

Maalesef aslen nereli olduğu, doğum tarihi ve kaç yaşında olduğu gibi bilgilerine henüz ulaşılamamıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz