Deniz Sipahi

Deniz Sipahi hakkında merak edilen soruların cevapları. Kimdir? aslen nereli? boyu, kilosu kaç? kaç yaşında? kısaca kariyeri, hayatı ve biyografi bilgileri.

1984 yılında dünyaya gelen Deniz Sipahi müzik dünyasının yanı sıra oyunculuğu ile de sıkça gündeme gelmektedir. Akademi Türkiye Şarkı yarışması ismini sanat dünyasına duyurmayı başaran başarılı isim yarışmada finale yükselmeyi başarmıştır.

Yarışmanın ardından Popart isimli bir müzik grubu kurmuş ve aynı zamanda hem sahne almış hemde Şan dersleri ile ilgili eğitim görmüştür. 2009 senesinde Kız Kaçıran dizisinde Fatoş karakterini canlandırmıştır.

Dürüyenin Güğümleri isimli dizide Tombalacık Halimem, Zühtü ve Dürüyenin Güğümleri şarkılarını seslendiren Deniz Sipahi Gökhan Türkmen’in Bir Öykü ve Pinhani’nin Yitirmeden isimli parçalarının kliplerinde yer almıştır. 2014 yılında Karaborsa isimli bir albümü müzik piyasasına süren Sipahi, Marmara Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği mezunudur. Cem Tatlıtuğ Ajansına kayıtlıdır. Bugüne kadar Deniz Yıldızı, Bir Kadın Tanıdım, Beni Deli Etme, Büyük Günah, Ne Gelen Var Ne Giden, Can Tertip, Hayati Tehlike isimli projelerde rol almıştır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz