Deniz Göktaş

0

Deniz Göktaş Kara Mizah ve Politik şakaları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Hakkında merak edilen tüm soruların detayları. Eğitimi, kariyeri, hayatı ve kısaca biyografi bilgileri.

Deniz Göktaş Kimdir?

Deniz Göktaş tiyatrocu, oyuncu, stand up sanatçısı.

Deniz Göktaş Ne Mezunu?

Deniz Göktaş Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde eğitime başlamış, Psikoloji Bölümüne geçiş yapmış ve o bölümden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesi Sinema Televizyon alanında ise Yüksek Lisans yapmıştır.
Deniz Goktas23 jpg

Deniz Göktaş Nereli?

Deniz Göktaş aslen Çorum’ludur. Alevi işçi, memur bir ailenin evladı olarak Ankara’nın Mamak İlçesi’nde dünyaya gelmiştir.

Özellikle kara mizah ve politik şakaları ile gündem olan Göktaş, sinema eğitimi almak için İstanbul’a gitmiştir. 2019 yılında Tuz Biber Komedi Kulübü’nün düzenlediği açık mikrofona (Canlı Gösteri) katılmış büyük beğeni toplamıştır. Ardından komedyenliğe adım atmıştır.

2020 ve 2023 yılları arasında çeşitli sahnelerde sergilediği gösterisini 2023 yılında Ses Tiyatrosu’nda Selam Selam ismi ile kaydedip Youtube’da yayımlamış ve sonlandırmıştır.

Pandemi döneminde, podcast yayınları yapmaya başlayan Göktaş, podcast yayınları ile daha geniş kitlelere ismini duyurmayı başarmıştır. Spotify’da “Deniz Göktaş’a Ayıracak Vaktim Yok” Deezer’da “Haset” isimli podcast serileri yapmıştır. 2020 ve 2023 yılları arasında Uykusuz dergisinde mizah yazıları yazan İmran Deniz Göktaş, ayrıca oyuncu olarak Gibi isimli bir dizide 1 bölüm rol almıştır.

2022 yılında ise Ben Tek Siz Hepiniz isimli kısa filmde rol almıştır.

Deniz Göktaş Kaç Yaşında?

Deniz Göktaş 29 yaşındadır. Doğum tarihi 18 Nisan 1995, burcu ise koç.

Resmi instagram hesabı @idgoktas ‘dır.

Cevap Yaz

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya giriniz